Treść opublikowana przez llevy
-
[B5 AJL] konstrukcja actuatora i numer z ETKI
to wstaw właściwy jak się mylę * skoro jesteś taki mądry to sam wstaw właściwy, a nie rzucasz nic nie wnoszące komentarze - lukaszr
-
[B5 AJL] konstrukcja actuatora i numer z ETKI
To będzie ten nr części przynajmniej to znalazłem na ETCe 058145703 LX
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Levy sosnowiec sie kłania
-
[B5 ADP] Obroty powyżej 3000- spada temp co jest ????
Może masz układ zapowietrzony
-
[B6 BKE] zawór podciśnienia turbiny
Jedź do ASO kup orginał i po sprawie taki zawór nie jest drogi
-
[B5 AEB] Czy zmienić olej na pełny syntetyk. Pompa oleju?
Dlaczego lejesz półsyntetyk a nie pełny? ja miałem podobną sytuację z kontrolką oleju praktycznie te same objawy wymieniłem czujnik i problem znikł
-
[B5 AEB] PROBLEM Z TURBINA
olej wymieniłem jakieś 5000tyś temu pełny syntetyk castrola edge czy jakoś tak
-
[B5 AEB] Analiza błędów
Panowie depresja pojechałem do ASO podpięli się za drobne ewidentnie sonda,jade do gościa który wymieniał sondę a on swoje sterownik jest walnięty i tyle sonda działa poprawnie.A spadek mocy stwierdził ze z przepływką jest coś nie halo :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 30 Listopad 2007, 16:19 _________________________________________________Problem rozwiązany sonda jest ok żadnych błędów na VAGU .Okazało się że koło wtyczki był przerwany kabelek od układu grzewczego i stąd ten błąd teraz już wszystko hula jak ta lala
-
[B5 AEB] PROBLEM Z TURBINA
Problem rozwiązany Sonda ok okazało się ze że przy wtyczce był przerwany kabelek od układu grzewczego złośliwość rzeczy martwych teraz żadnych błędów na VAGU i turbina nie robi sie czerwona przy normalnej jeździe
-
[B5 AEB] PROBLEM Z TURBINA
Co to jest ten AFR :mysli:i jak sprawdzić wtryskiwacze bo jestem zielony w tych tematach
-
[B5 AEB] PROBLEM Z TURBINA
Mam problem po przejechaniu kilku kilometrów(dokładnie 6) bez pałowania obroty max 3000 turbina wygląda jak by ja z pieca hutniczego wyciągną (czyli rozgrzana do czerwoności) :wallbash:co może być przyczyną takiego stanu? czyżby koniec turbiny?
-
[B5 AEB] Analiza błędów
Witam mam prośbę czy mógł by mi ktoś to zdiagnozować? VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 907 558 E Component and/or Version: 1.8L R4/5VT MOTR HS D02 Software Coding: 04001 Work Shop Code: WSC 05314 3 Faults Found: 16519 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: Heating Circuit Malfunction P0135 - 35-00 - - 16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity P0134 - 35-10 - - - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - - Intermittent
-
[B5 ADR] Kontrolka cisnienia oleju zapala się i gaśnie na rogrzanym silniku
Wymień czujnik oleju.Jeśli chodzi o kolory z tego co wiem to są dwa biały i czarny,czarny jest bodajże do 1,7 bara
-
[B5 ADR] silnik zgasł w trakcie jazdy i nieodpala
A może czujnik obrotów wału? znajomy tak miał
-
[B5 All] demontaż tylniego siedzenia
Oprócz śrub w oparciu trzeba zdjąć zagłówki i wyjąć prowadnice te plastikowe najlepiej czymś podważyć
-
[B5 ADP] po odpaleniu kontrolka oleju nie zgasła
Miałem identyczna sytuacje zapaliła sie podczas jazdy sprawdziłem bagnet stan ok ,po ponownym przekręceniu stacyjki zgasła po przejechaniu kilku kilometrów znowu sie zaświeciła.okazało sie ze to czujnik po zdjęciu tej gumowej osłony wylało sie trochę oleju okazało sie ze jest pęknięty koleś w serwisie stwierdził ze tak czasami sie zdarza teraz jest ok :th:
-
Czy w silnikach 1.8t słychać świsty tak jak w TDI...
Jeżdżę 1.8T i nic nie słychać a wkręca się pięknie na obroty
-
[B5 AEB] Dziwny metaliczny odgłos w silniku(1.8T AEB)
Też sie zastanawiam skoro ten dzwięk dochodzi z miejsca gdzie znajduje sie ten łańcuszek
-
[B5 AEB] Dziwny metaliczny odgłos w silniku(1.8T AEB)
Jest łączy on wałki rozrządu z tyłu
-
[B5 AEB] Dziwny metaliczny odgłos w silniku(1.8T AEB)
Witam. Mam pytanie a mianowicie gdy autko się rozgrzeje z głowicy dochodzi dziwny metaliczny odgłos.Koleś w serwisie stwierdził ze przyczyną może być łańcuszek oraz napinacz,niestety po rozebraniu okazało się że wszystko jest w porządku .Zaproponował mi kolejny termin i wspominał coś o rozpięciu skrzyni biegów i kole dwu masowym.Może ktoś z was miał już podobny problem,bardzo bym prosił o jakieś wskazówki co może być przyczyną takiego odgłosu(dochodzi on z miejsca gdzie właśnie znajduje sie łańcuszek) :wallbash:Z góry dzięki Llevy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników AUDI,jestem z Sosnowca. Moja furka to :audi:A4 1.8T 98r.