-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No własnie ,może kto chetny ?
-
Swap ramki biegów z automata do manuala
Jestem swieżutko po przeróbce i powiem szczerze efekt fajny a robota miła i przyjemna ,troche cierpliwości i gotowe ,polecam niezdecydowanym ,tymbardziej ze ramki z automatu duzo taniej kupic mozna ,ja prawie łyknałem komplet z popiołka ładny w dobrej cenie,tyle ze ramka do SWAP-a
-
Ciężko odpala, inaczej niż wszystkie AVF
Właśnie ,te iskrzące świece żarowe nie są żadną gwarancją że są sprawne na 100% .
-
Sylwestrowa awaria
Może nie jest tak żle ,choc jak rozumiem piszsesz "Autko na biegu ani drgnie" to wał stoi w miejscu bez mozliwości poruszenia -tak to rozumiem to wtedy juz nie za wesoło ,ale dla pewności zapodaj wiecej danych w temacie .
-
Zmieniłem synchronizację i bardzo twardo pracuje
Kolego toma085 oświeć mnie w którym miejscu sprawdzamy ta synchronizacje ,bo czytam i nie za bardzo wiem gdzie się dobrać do sprawdzenia tego synchro u mnie .
-
Polski VAG 2.5 - brak połączenia z silnikiem
Jak się zarejestrowac do tego programu ? ,gdzie jest ten kod do wpisania ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
O której w 3 aleji i gdzie ?
-
Zmiana zasięgu całkowitego na spalanie chwilowe
Kolego AudiRock ,chyba tylko pełny FIS rozwiaze twoje problemy ,a ztego co widzisz to koszt nieduży a "manetek" wszedzie pełno ,nawet na Forum koledzy sprzedają
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko kolego
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Żyja jeszcze jakie Spoty w Cze-wie ?
-
Polecane opony zimowe
prócz krytyki to chyba nic więcej bym nie powiedział.... w zeszłym roku kupiłem, miałem na aucie kilka dni... tragedia już nigdy takiego wynalazku nie kupię.... Lepiej jednak dołozyc drugie tyle i kupic cos lepszego .
-
[ ALL B6 ] A4 AVANT by Tomi..BRD..FMIC..Eibach Pro Kit..Heble 320/288
Kurde na allegro samych gumek nie widzę
-
Polecane opony zimowe
Co powiecie (oprócz krytyki ) o takich oponach http://www.oponex.eu/osobowe-3?specs=34,52,67,22,108,93 z firmy oponex , to sa tzw "nalewki " ale czy ktos moze kupował ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
A ja sie podepne pod temacik ,jest jaki Forumowicz z Czewy który ma Vag-a ?