Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Obroty powyżej 3000- spada temp co jest ????

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam duży problem z temperatura gdy przekroczę 3000 obrotów temperatura od razu spada w środku robi sie zimno :wallbash: a i nawet podczas normalnej jazdy pomiędzy 2500-3000 za ciepło nie jest (na klimie HI) - czy to jest normalne??? (chyba nie) - termostat OK, nowy płyn chłodniczy czekam na jakieś porady w sprawie mojej :a4fan:

Opublikowano

a jakieś błędy wywalił?

Opublikowano
  • Autor

Nie ma nic O błędów do 3000 90C powyżej spada. Pierwsze myślałem ze przy prędkości powyżej 100 km/h tak sie dzieje ale późnij zauważyłem ze nawet na jałowym biegu dam gazu obroty 3200/3500 temperatura dość szybko spada po paru chwilach robi sie 60C może LPG ma coś z tym wspólnego ??????????

Jak myślicie ???? czy komuś coś podobnego sie przytrafiło ???? :kwasny:

Opublikowano

Może masz układ zapowietrzony :mysli::a4fan:

Opublikowano

Pośmigaj na benzynie jak objaw będzie podobny to obstawiam że termostat nie działa jak powinien.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko było odpowietrzone ale dla spokoju zrobiłem to jeszcze raz ale to nic nie dało. Chyba masz racje z tym termostatem, większe obroty - większe ciśnienie puszcza termostat i ciecz sie miesza, na wolniejszych obrotach przepuszcza o tyle mniej ze silnik jeszcze daje rade to ogrzać chociaż nie zbyt dostatecznie by było gorące powietrze w nawiewie ( to tylko moje przemyslenie problemu jeśli coś namotałem to przepraszam) - ale chyba to jest to :th: na dniach wymienię termostat i zobaczymy co :a4fan: na to powie

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

mam taki sam problem jak kolega wachuss .

wachuss czy wymiana termostatu pomogła ?

Opublikowano

jakiej firmy termostat zalozyles bo jesli nie orginal to na pewno jego wina, jeszcze moze byc cos z wiskoza ale raczej termostat

Opublikowano

ja obstawiam termostat :) kolega jezdzil chwilke bez i 60 -65 stopni i ani deka wiecej przy tem na zewnatrz ok 30 . Tak ze Twoj pewnie jest troszke nie za bardzo ;)

Opublikowano

wisko mamm ok. a termostat jakiejś firmy moto-rad w sklepie powiedzieli że to jakaś dobra firma

Opublikowano

wisko mamm ok. a termostat jakiejś firmy moto-rad w sklepie powiedzieli że to jakaś dobra firma

załóż ori...z ASO a twoje problemy się rozwiążą :wink4:

koszt to ok 80 pln

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.