Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 2.6] Avancik 2.6 v6 :)


RaCZeK

Rekomendowane odpowiedzi

no ładny i srebrniutki :) takie mi sie podobaja no i czarny jescze też super wygląda, następnym razem kupuje Awancika to naprawdę zgrabne kombi nie umniejszając nic sedanowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasti masz moze gaz wsadzony? jak tak to jak to wyglada u Ciebie ze spalaniem?

tak mam gazik. sekwencja ELPIGAZ

gaziku wciaga mi max 17l w trasie przy w miare spokojnej jezdzie zchodze nawet do 11l

A czy długo juz masz gaz?? bo ja posiadam ten sam elipgazu narazie 2 mc i jest wszytko git tylko niewiem jak dalej bedzie.A cio do spalania na trasie do słowacji z Gdyni wyszła mi średnia 10.5 L a w miescie do 16,5 Max na klimie i w aftomacie ;) sorki za OT

A cio do furki srebnej bardzo ladniutka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no super wozik, prawie jak mój tylko :wink: .............. ja mam mniej kucyków i pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna Audiczka, nie wiem dlaczego ale wg mnie srebrny kolor jest po prostu boski w A4. Juz zadbana seria robi wrazenie. Wczesniej mialem dwa srebrne auta Passata b5 i merca C-klase to srebrny kolor w nich to byl po prostu kolor dla ludu, bez wyrazu, taki szaro-bury. Tak samo jest w A6, ojciec moj posiada srebrna na 18'' i prezentuje sie dosc miernie w porownaniu do np. czarnej perly. Tak czy inaczej pozdrawiam i gratuluje pieknego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam seryjne od audi, concert najlepiej ze zmieniarka. Parkujesz auto w miescie i nie robisz w porty, ze jak wrocisz nie bedzie szyby. W zeszlym roku kupilem sobie pioneera na wypasie, z pilotem na mp3. Mialem go jeden dzien. Co z tego, ze zdjalem panel jak ukradli mi dupe. Wkurzylem sie, zalozylem seryjne radio do tego wzmacniacz i zmieniarke, gralo wspaniale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ostatnio troszke przesadzilem z deptaniem w podloge :D i rozleciala sie ta plecionka przy wydechu a ze wczesniej juz o tym wiedzialem ze tak sie moze stac takze zadne zaskoczenie ... ktos sie moze orientuje jaki jest koszt naprawy? bo z tego co wiem to nie bardzo mozna to odkrecic bo autko ma juz pare lat i podwozie swoje bloto zebralo a ryczy jak bolid F1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...