Treść opublikowana przez cobrizo
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
Licze, ze cala impreza zamknie sie w kwocie 300-400 Ł na glowe, ale za to wakacje beda niezapomniane. Najprawdopodobniej jeden kumpel bedzie jechal z Londynu, wiec pozostaje tylko kwestia dogadania sie na ile samochodow jedziemy i kto bierze
-
[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow
Ja mam napitolone 180 tys i tak szczerze powiedziawszy to na pierwszy rzut oka dalbym mu moze 50 tys, wszystko jest jak nowe, w srodku nie ma zadnej ryski i jeszcze pachnie nowoscia. Kierownica i mieszek zmiany biegow sa naprawde w idealnym stanie. Az jestem zdziwiony.
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
A ja mam z kolei inna propozycje, niestety raczej tylko dla osob z wysp brytyjskich. W lipcu wyruszam z Derby na lazurowe wybrzeze, nastepnie costa brava i tak az do portugalii, z powrotem Francja i Anglia Czas podrozy oklo 10 dni, w planach zwiedzanie m.in. barcelony i lizbony. Spimy na kempingach. Jakby ktos byl chetny to szczegoly na priv;) Ale wyprawa bedzie pierwsza klasa
-
[B5 AFN] Amortyzatory
Poszukaj na allegro, wszystkie firmy od amorkow sie tam oglaszaja.
-
[B5 2.5 TDI 150KM] Problem z odpalaniem
czasem tak a czasem nie U mojego ojca z pompa juz nic sie nie dalo niestety zrobic
-
[B5 2.5 TDI 150KM] Problem z odpalaniem
Sorry ze odkupuje temat ale ojciec mial dokladnie to samo w A6 2.5 tdi. Nie dalo rady nic zrobic, kombinowalismy jak tylko sie dalo(wezyki przelewowe, pompa wspomagajaca przy baku itd., doslownie wszystko), ale auto jak postalo dluzej to nie chcialo palic. Musielismy wymienic pompe, koszt 3000 zl, od tego czasu jak reka odjal. Okazalo sie, ze jakies swinie na placu w niemcowni podmienili pompe i wlozyli jakiegos dziada, zeby tylko auto odpalilo i przejechalo pare km... Jakbys chcial moge Ci dac namiar na goscia, ktory zalatwi i wymieni Ci ta pompe ( jest z lubina,wiec nie az tak strasznie daleko).
-
Ori rozpórka kielichów - czy jest w każdym ?
Ja tez to posiadam, wow mam rozporke
-
[B5 AFN] Amortyzatory
Ja mam bilsteiny i jestem baaardzo zadowolony, kupowalem tutaj: www.hpautosport.pl . Dobra cena i ekspresowa przesylka A z tego co pamietam to w owym czasie KYB byly ciut tansze i tez sie zastanawialem co wybrac.
-
Fotki AUDI A4 by HARY !
Auto super, tylko ostatnio zauwazylem, ze bardzo duzo osob ma takie same felgi jak ja Pocieszam sie, ze jednak jako jedyny mam 18''
-
Foto A4 Kulczasa
Mi sie udalo wycisnac z 2.5 tdi 225 km/h na prostej... A co do spalania to w trasie jak sie postaram bierze 5l/100km, tak wiec zycze powodzenia w dalszym biciu rekordow predkosci. Kulczas, nikt tu nie watpi ze pojechales 225km/h swoim 1.6 ale przyznaj sie, ze bylo z gorki
-
[B5 1.8T] nowa odslona audi
auto robi wrazenie, a te lampy z przodu wygladaja lepiej niz moje ori xenony
-
Marzenia są po to aby je realizowac, 18'' na pokladzie :)
Narazie jest OK, ale jezdzilem tylko po miescie. Czasem jezdze A6 ojca, on tez ma 18'' i seryjne zawieszenie i co tu duzo mowic, jesli chodzi o komfort to jezdzi sie po prostu normalnie. Wiadomo, ze trzeba uwazac na dziury i krawezniki ale jakiejs tragedii nie ma, zastanawiam sie nad 19''
-
Witam wszystkich.
chociaz te wygladaja nieprzecietnie A nawet ponadprzecietnie orzeklbym
-
Marzenia są po to aby je realizowac, 18'' na pokladzie :)
No coz trzeba bedzie jezdzic rozwaznie i na niektore ulice po prostu nie wjezdzac... Mam kilku kumpli ktorzy lataja na 18'' po wrocku i jakos daja rade, jeden znajomek ma nawet 19''
-
Marzenia są po to aby je realizowac, 18'' na pokladzie :)
O pieniadzach dyskutuje tylko na priv A tak poza tym to ja myslalem o takich felgach jak ty masz No ale akurat ceny takich byly zabojcze.
-
[B6 AWX] Moj A4 AVANT TDI SPORT - kilka modyfikacji wartych wzmianki i odswieżen
marcin_uk ales se fure odstawil Naprawde piekne auto, tez uwazam, ze kierownica jest po slusznej stronie Pozdrawiam i gratuluje przepieknego auta.
-
Witam wszystkich.
Jak dla mnie szerokosc 235 do silniczka 1.6 to opcja ciut za szeroka ale za to maja porzadna prezencje:) Gratuluje auta, jest bardzo ladne. Daj wiecej zdjec jak mozesz.
-
Witam wszystkich.
zacne auto Podoba mi sie kolorek, jaki masz rozmiar felg?
-
Marzenia są po to aby je realizowac, 18'' na pokladzie :)
Te felgi sa naprawde niezle no i OZ, porzadna firma. Zobaczymy jak sie beda sprawowaly, jesli chodzi o komfort to narazie jakies strasznej roznicy w porowananiu do 16'' nie odczuwam, no ale czas pokaze.
-
Marzenia są po to aby je realizowac, 18'' na pokladzie :)
Wojtas, od przyszlego tygodnia powinienem siedziec juz na stale we wrocku, wiec z pewnoscia cos wykombinujemy
-
Marzenia są po to aby je realizowac, 18'' na pokladzie :)
W sumie wojtas chyba masz racje Srebrne pasuja do wszystkiego. Szkoda tylko, ze lusterka i halogeny ukradli, pod domem we wroclawiu
-
Marzenia są po to aby je realizowac, 18'' na pokladzie :)
Jak w temacie:) Sorry za jakosc zdjec, ale moj aparat ma chyba z milion lat, teraz telefony juz robia lepsze fotki. A co do auta to jeszcze je obnize z tylu. Poza tym felgi mialy byc biale no ale coz juz nie chcialem wybrzydzac. Dekle mam ale nie zalozone, cos sie ostatnio rozleniwilem
-
[B5 2.6] Avancik 2.6 v6 :)
Ja polecam seryjne od audi, concert najlepiej ze zmieniarka. Parkujesz auto w miescie i nie robisz w porty, ze jak wrocisz nie bedzie szyby. W zeszlym roku kupilem sobie pioneera na wypasie, z pilotem na mp3. Mialem go jeden dzien. Co z tego, ze zdjalem panel jak ukradli mi dupe. Wkurzylem sie, zalozylem seryjne radio do tego wzmacniacz i zmieniarke, gralo wspaniale.
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
A co tam raz sie zyje:) Dzisiaj albo jutro jade po nie. Raz juz mialem takie felgi (ale mniejsze)w passacie i wygladaly naprawde super. Dzieki za info, pozdro
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
Auto robi wrazenie Dirty8 jaki to jest rozmiar felg? 18''? Wlasnie sie przymierzam w koncu do zakupu kolek i mam na oku 18'' OZ SUPERTURISMO ( taki wzor http://www.tuningbaja.pl/sklep/?search=3551 ), boje sie tylko, ze zabije zawieszenie po 1000 km :/