Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kulczas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ostatnio miałem problem z wymianą rozrzadu w Lublinie stąd może tak plotka :mrgreen: że auto okupuje servis a poza tym ciesze sie że wam sie podoba Wiem bo robiłes auto u mojego brejdaka w wrasztacie dobry zakup zrobiłes!!pozdrawiam
  2. hej fajna furka ogladałem na zywo pare razy fele 18 miodzik, niee mam pytan co do wygladu;)tylko słyszałem ze czesto odwiedzasz warsztat-gdzies zgubiłes zderzak ostatnio!!hehe pozdrawiam
  3. ładne (piekne)wszystko zrobione ze smakiem
  4. powiem tak nr 1 w lublinie jeszcze dexter ma fajna ale Twoja to bije na głowe szystkie w LBN czesto widze na krakowskim ehhe pzdr
  5. Kulczas odpowiedział(a) na miron78 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    auto ładnie zrobione powiedziła bym ze ze smakiem tylko ma jeden mankament jak dla mnie czarne dokładki na progi troche kuja w oczy ale tak to mistrzostwo
  6. ładne felgi podobne do moich :twisted:
  7. widze ze co 2 kolega to z duzym doswiadczeniem mechanicznym ......bez komentarza :twisted:
  8. Twoje 2.8Q kreci sie do 260hm/h to max chyba ze masz cos podkrecone to moze wiecej wyciagnie...
  9. 1.6 dobrze idzie jek masz jeszcze cos przerobione jakis chip itp....ładnie sie bedzie kreciło zycze ci osiegniecia wiekszej predkosci tylo wszystko z głowa rob bez głupot na trasie bo to juz duza predkosc serdeczne pozdro 3m sie [ Dodano: 2006-09-18, 21:42 ] a nio to widzisz sprobuj kiedys to zobaczysz ile ci wyskoczy na blacie ....dobra niee chce mi sie z Toba juz spierac hehee bo to smiechu warte ..
  10. 300km/h heeheh powiem ci tak kolega ma forda st 220 i kreci sie do 270km/h to twoje 2.6 to chyba troche sobie odejmij :mrgreen:
  11. a normalnie??
  12. doczytałem tylko sie pytam ile pali Twoje? na setke? :smile: [ Dodano: 2006-09-18, 21:21 ] ooo widzisz ile kolega Radek321 jechał !!!!!!pzdr
  13. niee mow ze Twoje 2,5 tdi pali 6 l na trasie bo padne
  14. spalanie ma od 10-12 L na 100km [ Dodano: 2006-09-18, 21:06 ] polecam ci nakładki na lusterka chrom daja dobry moment obrotowy i zmniejszaja opor powietrza heeheh
  15. mowiłem ci ile z niej wyłoiłem do samego odciecia zapłonu!!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.