Treść opublikowana przez Kulczas
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
Ostatnio miałem problem z wymianą rozrzadu w Lublinie stąd może tak plotka :mrgreen: że auto okupuje servis a poza tym ciesze sie że wam sie podoba Wiem bo robiłes auto u mojego brejdaka w wrasztacie dobry zakup zrobiłes!!pozdrawiam
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
hej fajna furka ogladałem na zywo pare razy fele 18 miodzik, niee mam pytan co do wygladu;)tylko słyszałem ze czesto odwiedzasz warsztat-gdzies zgubiłes zderzak ostatnio!!hehe pozdrawiam
-
[B5 1.9 TDI AFN] Kolejna zwykła czarna B5 w klubie
ładne (piekne)wszystko zrobione ze smakiem
-
[RS4] Moja Czworka...
powiem tak nr 1 w lublinie jeszcze dexter ma fajna ale Twoja to bije na głowe szystkie w LBN czesto widze na krakowskim ehhe pzdr
-
Moje A4 1,8T
auto ładnie zrobione powiedziła bym ze ze smakiem tylko ma jeden mankament jak dla mnie czarne dokładki na progi troche kuja w oczy ale tak to mistrzostwo
-
Marzenia są po to aby je realizowac, 18'' na pokladzie :)
ładne felgi podobne do moich :twisted:
-
Foto A4 Kulczasa
widze ze co 2 kolega to z duzym doswiadczeniem mechanicznym ......bez komentarza :twisted:
-
Foto A4 Kulczasa
Twoje 2.8Q kreci sie do 260hm/h to max chyba ze masz cos podkrecone to moze wiecej wyciagnie...
-
Foto A4 Kulczasa
1.6 dobrze idzie jek masz jeszcze cos przerobione jakis chip itp....ładnie sie bedzie kreciło zycze ci osiegniecia wiekszej predkosci tylo wszystko z głowa rob bez głupot na trasie bo to juz duza predkosc serdeczne pozdro 3m sie [ Dodano: 2006-09-18, 21:42 ] a nio to widzisz sprobuj kiedys to zobaczysz ile ci wyskoczy na blacie ....dobra niee chce mi sie z Toba juz spierac hehee bo to smiechu warte ..
-
Foto A4 Kulczasa
300km/h heeheh powiem ci tak kolega ma forda st 220 i kreci sie do 270km/h to twoje 2.6 to chyba troche sobie odejmij :mrgreen:
-
Foto A4 Kulczasa
a normalnie??
-
Foto A4 Kulczasa
doczytałem tylko sie pytam ile pali Twoje? na setke? :smile: [ Dodano: 2006-09-18, 21:21 ] ooo widzisz ile kolega Radek321 jechał !!!!!!pzdr
-
Foto A4 Kulczasa
niee mow ze Twoje 2,5 tdi pali 6 l na trasie bo padne
-
Foto A4 Kulczasa
spalanie ma od 10-12 L na 100km [ Dodano: 2006-09-18, 21:06 ] polecam ci nakładki na lusterka chrom daja dobry moment obrotowy i zmniejszaja opor powietrza heeheh
-
Foto A4 Kulczasa
mowiłem ci ile z niej wyłoiłem do samego odciecia zapłonu!!!!!
-
Foto A4 Kulczasa
pieje z ciebie hehee polecam ci nakładke na wydech da ci 12 KM bedziesz miał 162 KM
-
Foto A4 Kulczasa
ostatnio prubowałem sie z bmw 316 i siada beta idzie do 210 i tyle kolega z niej wypocił
-
Foto A4 Kulczasa
tak :mrgreen:
-
Foto A4 Kulczasa
ale przydało by sie odwiedzic hamownie bo to auto było tuningowane w rajchu dla pewnosci ile ma mocy itp
-
Foto A4 Kulczasa
raczej niee w czwartek sprawdzałem na trasie i tyle ciagnie moze miec wiecej mocy bo to auto mam 2 miesiecy niee robiłem testów na moc mowie fakty
-
Foto A4 Kulczasa
:shock: No niezly wynik, ale jestes pewien, ze prawdziwy :?: Cos te 1,6 benzynki niezle predkosci osiagaja. :mrgreen: zauwaz ze moc sie liczy przy predkosci.... i 17calowe fele robia swoje i na kazdym biegu mozesz wiecej wykrecac !!!! 3 do 135km/h i reszta poooo tem
-
Foto A4 Kulczasa
to kwestia sporna, bo znam takie co na poloneza w gazie lecą Kolor fajny, felgi tez. ale reszta to przerost formy nad treścia. Skonczyla sie moda przyklejania czego sie da. To wogole przyspiesza z tym silnikiem i tymi dodatkami ? hehe przyspiesza osiaga predkosc 225km/h przy 6,5 tys.obr to max co wydusiłem do odciecia zapłonu heheehhe i zaje...... dobrze sie trzyma drogi na tym zawiasie co mam ale bedzie cos mocniejszego wsadzone moze na wiosne
-
Foto A4 Kulczasa
dzieki :mrgreen: powiem tak heeheh dobry wabik na dziewczyny pzdr
-
Fotki AUDI A4 by HARY !
witam autko o podobnym charakterze tak jak moje, auto ładnie zrobione pozdrawiam
-
Foto A4 Kulczasa
siatka jest czarna tylko brudna hehehe.. a zderzak wisi (heeh)bo jest na niskim zawiasie :mrgreen: [ Dodano: 2006-09-17, 23:25 ] Powiem tak kwestia gustu co kto woli ....