Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] świece żarowe z allegro


KICHOL

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktoś z was kupował świeczki na allegro??? jeśli tak to od kogo???? doczytałem się że najlepsze dla nas to Beru więc pytanie dotyczy świec Beru.

Tenksju za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobny temat był

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5951.msg96344.html#msg96344

Ten temat dotyczy wyboru świec,a kolega KICHOL już wybrał.

Czytaj ze zrozumieniem.

[cayenne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat czytałem ale niema w nim odpowiedzi na moje pytanie. Ja wiem jakie świecę chce kupić a pytanie jest turbo konkretne....od kogo kupić żeby kitu "regenerowanego" nie sprzedał albo innego syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat czytałem ale niema w nim odpowiedzi na moje pytanie. Ja wiem jakie świecę chce kupić a pytanie jest turbo konkretne....od kogo kupić żeby kitu "regenerowanego" nie sprzedał albo innego syfu

w takim razie zrezygnowałbym z allegro i wybrał jakiś zaufany sklep motoryzacyjny. jak chcesz to sie moze spytac kumpla bo on właśnie takowy prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troche z innej beczki mam przejechane ponad 190,00km auto jest z Francji mam ksiazke serwisowa ale po francuzku i nie wiem czy świeczki były wymienione, co ile km trzeba wymienić? :mysli: A jak odpalam auto to dość mocno szarpnie to może znaczyć że na wymiane już pora? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykręcić, podłączyc na krutko. Jeśli grzeją nie wymieniać jeżeli zimne wymienić odrazu.... Kupiłem świece z allegro do mojej :a4fan: tylko że BOSCH( Duraterm ) 0 250 202 022 grzeją i wyglądają jak nowe a cena 25zł za sztuke. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem coś takiego

http://www.allegro.pl/item268622315_swiece_zarowe_beru_vw_audi_skoda_2_5tdi_v6_nowe.html

i dopiero teraz czytam, że Beru też mogą być podrabiane. :rant:

Na AKP wskazują na napis ,który powinien być umieszczony po obwodzie, a nie wzdłuż świeczki (tak jest na moim zakupie).Mnie może niepokoić jak na razie brak w dostawie oryginalnego opakowania(dostarczono luzem w dużej bąbelkowatej kopercie).

Po czym jeszcze można poznać falsy. albo inaczej, co charakteryzuje ori ?[br]Dopisany: 03 Grudzień 2007, 23:07 _________________________________________________Coś znalazłem na ten temat.Może się to komuś przydać.

"Po czym rozpoznać oryginał BEERU od podróbki? Oryginał ma korpus wykonany z kwasówki, a podróba napylana jest ocynkiem . Jest sino szara. Ponadto napisy są wygniatane nieregularnie, czasami krzywo. "

Choć trzeba pamiętać, że te sk.... nie śpią i ciągle udoskanalają swoje metody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...