Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] AIRBAG świeci i miga jak jest mróz


hubert1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Miał ktoś może podobny problem?

Jak samochód długo stoi na mrozie to jak go odpalę świeci AIRBAG ,po chwili zaczyna migać i gaśnie Do całkowitego zgaśnięcia potrzeba do 1 minuty w zależności od temperatury.Potem już nie świeci aż do kolejnego wychłodzenia. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege, ja mam ten sam problem w moim AJM-ie kupiłem auto jak było ciepło i nie było problemów,czym zimniej sie stawało tym kontrolka Airbag świeciła się dłużej,migała, a potem gasła po 1lub2 minutach. Byłem na Vag-u, ale nic nie pokazał 0 błędów z airbag. Nie wiem co to może być, gość mi powiedział że może to być jakiś moduł, ale nie jest pewny. Klubowicze jak to rozwiązać i co to może być. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie te typy chyba tak mają, ja też mam ten problem jak temperatuta jest w okolicy 0 stopni, też mnie to wkurza ale nie znam rozwiazania, przypuszczam problem z połączeniem (wtyczki..) lub licznikm wariuje od temperatury, a te liczniki MM JAEGER mają takie przypadłości

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki Panowie.

Trochę mnie to pocieszyło bo już myślałem że jestem jedyny w kraju od nietypowych przypadków.

Na razie mnie to tak nie denerwuje ,myślałem że jest na to prosty sposób,może faktycznie wystarczy jakąś wtyczkę przesmarować.na VAG-u też nie mam błędów.Idzie wiosna więc problem na jakieś pół roku zniknie.

Jak ktoś rozwiąże problem to proszę dajcie znać!!!

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...