Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przerobienie wydechu na nierdzewny


marko367

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z tego względu że kończy mi się wydech planuję sobie zrobić cały z nierdzewki budowa samego tłumika to nie problem wymiary te co mam w aucie i powinno być ok. tylko mi chodzi wkłady do tłumika co zastosować może ktoś to przerabiał ja nigdy tego nie robiłem i proszę o pomoc. Pozdrawiam.

A czy można zastosować 2 calową rurę w środku z otworami wspomnę że chcę uzyskać dźwięk tradycyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj wydech od środka nie koroduje, przepala również rzadko... a zużyty wkład to mozesz miec w katalizatorze - w koncowym nic sie nie zuzywa.

Jest pewien sposób na zrobienie fajnie brzmiącego bassowego wydechu, robilem to sam w motocyklach. Potrzebna Ci będzie wełna do wydechów ( do wysokich temperatur, ja uzywalem taką którą sie kotły owija) oraz rurka o średnicy reszty układu wydechowego. Rurke musisz nawiercic dookoła, jak nawjięcej dziurek fi 3-4 obok siebie, sitko sie ma zrobić. Wspawujesz ją na przelot, dookoła jej napychasz gęsto wełny. Efekt b. fajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to nie ma sensu robić takiego wydechu bo kupisz w sklepie i będziesz śmigał na tym aż go sprzedaż i następny będzie jeździł :wink4: Chyba że masz wszystko i nie chcesz wydawać kasy. Polecam Bosal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że robię w branży nierdzewnej i wykonanie takiego wydechu to nie jest problem dla mnie jedynym problemem to jest czas którego mi brak dlatego wpierw zbieram informację na ten temat :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponizej masz numer do mnie

jutro zadzwon to Ci powiem co z czym sie je

zrobiłem juz nascie wydechów, wiem co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...