Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 Rs6 C6 blenda


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) ktoś ma możliwość sprawdzić jaki ma numer blenda pod tablicę do Rs6 C6 .? Będę bardzo wdzięczny za info. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzięki :hi:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:40_________________________________________________Zaleczeq lub ktoś inny może mi podać numery spryskiwaczy do zderzaka s-line 2009 , chodzi mi o komplet :dysze, prowadnice całość która jest potrzebna do założenia :)

Tak zderzak

http://allegro.pl/audi-a6-s-line-2010-zderzak-przod-i1517930301.html :) jest to dosyć pilne więc będę wdzięczny za szybką odpowiedź :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to :hi: jeszcze raz dzięki :) a jak jesteś taki pomocny to mogę prosić jeszcze o spryskiwacze do S6 2005-2008 r :rolleyes:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 19:58_________________________________________________Jeszcze numer grilla S6 i to wszystko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atrapa.jpg

to jest chyba ta atrapa do s6 tylko ciekawe czy masz ten aktywny tempomat co sam wyhamowuje :) bo jak tak to jest inny nr :)

oooo taki

atrapa2.jpg

A te spryski to sa chyba takie same ?? czy nie :rolleyes: bo nie moge ogarnac jakis innych nr od Eski :confused4:[br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:37_________________________________________________

dyszas6.jpg

tylko taki mi znajduje rysunek taki sam jak wczesniej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wygląda że spryski S6 , s -line to te same co zwykła A6 :hi: cena grilla w ASO 1.100 a na allegro 1.200 :wallbash: v

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez sprawdz tu moze taniej bedzie http://aso-vag.pl/

bo np kupel jest na leon clubie to oni maja tam konto załozone jako klub i maja dobre znizki :) ciekawe czy my jako A4 klub tez tam mamy konto i jakies znizki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tam konto. Wychodzi 994 zł :kox: szkoda że nie można zobaczyć foto po wpisaniu numeru :confused4:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 17:27_________________________________________________Ale w google można http://www.audi.org.ua/phorum/read.php?23,503834 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurcze blaszka :naughty: wychodzi ze niczym sie nie roznia :mysli:

ale wez moze napisz jeszcze do WRCLAGUNY moze on to jeszcze rozkmini jakos :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to na bank się nie rożni ponieważ jesteś trzecią osoba która to sprawdzała :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo byłem dzis u nas w ASO i koles tez powiedzial ze sie niczym nie rozni bo nic nie ma wyszczegolnione :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo byłem dzis u nas w ASO i koles tez powiedzial ze sie niczym nie rozni bo nic nie ma wyszczegolnione :naughty:

To dzięki za pomoc. Potrzebny mi tylko numer kratek na halogeny P/L i numer zaślepki spryskiwaczy P/L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaslepki.jpg

a te kratki to nie wiem jakie powinny byc :mysli:

kratki.jpg

wez napisz nr kratki ze zdjecia a ja najwyzej pozniej dopisze nr ori :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 i 7 :)[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 17:02_________________________________________________i jeszcze 6 i 8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...