Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A6 Rs6 C6 blenda


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje Ci :hi: potrzebne mi jeszcze numery haków do tylnych rolet bocznych na drzwi :)[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 11:45_________________________________________________Mogę prosić o numery tych haków chciałem zamówić w ASO :notworthy:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________Pomoże ktoś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ? :wink4:

23892176.jpg

tutaj numery czesci:

56286927.jpg

tutaj co gdzie i jak :)

11401453.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :hi:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 15:42_________________________________________________Potrzebny mi numer blendy pod tablicę rejestracyjną do grilla s line tylko od 2005 do 2008 :hi: kolor czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki.jpg

to chyba ten rys z kratkami co Ci wczesniej wysyłałem bo tu sa blendy :> tylko nie wiem ktora to s-line :kox: i jak patrze to wyskakuje sam kolor szary platiunium czarnego nie widze cos :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super o to :hi: dziękuje :hi:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 21:41_________________________________________________Panowie potrzebne mi numery listw od allroad C6 na drzwi :) pomoże ktoś :hi:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 20:45_________________________________________________Kurcze nikt nie pomorze ?> :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :) sa tez zwykle :decayed: a aluminiowe sa dwa rodzaje :blink: nie wiem czym sie roznia :dontknow:

np. lewy tyl 4F9 853 969 A 3Q7 od 05/06-08/07 i 4F9 853 969 C 3Q7 od 09/07

listwy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4F9 853 969 lewy tyl

4F9 853 970 prawy tyl

4F9 853 959 lewy przod

4F9 853 960 prawy przod

gru w podkladzie :)

Koszt kompletu prawie 1800 PLN wiec szukaj uzywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki WRC :hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 16:53_________________________________________________To znowu ja :decayed:

Potrzebny mi numer gałki sterowania lusterkami z chromem czyli C6 od 2008r

oraz przełącznik świateł też z chromem :hi: będę wdzięczny za info. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może mi ktoś sprawdzić numer przycisku ręcznego z chromowanym paskiem ? po lift. Zaznaczony na fotce

fep1xg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Dzięki :hi: Ci z ASO nie wiedzą czym się różni :wallbash:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 15:20_________________________________________________WRC jednak jest :)

Obrazek[br]Dopisany: 08 Styczeń 2012, 15:38_________________________________________________Panowie potrzebny mi numer zaślepki spryskiwaczy od 2009 P/L oraz numer spryskiwacza :hi:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 16:36_________________________________________________Panowie potrzebuje numer znaczka Audi Exclusive :naughty: tego na drzwi od środka (tapicerkę ) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...