Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Już Pana zaprosiłem. Nawet osobiście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra :wink:

chciałbym zapytać,czy moze ktos się orjrtuje wymiana przedniego zawieszenia koszt i kto by mogl mi to zrobić w audi a4b5 avants-line v6 1999r,w sączu prosiłbym o namiary nie drogiego mechanika.A tak wogóle to jestem zielony jesli chodzi o audi

Lipne 600 dobre 1200 w górę polecam lemforder a przy kilku kluczach sam ro zrobisz banalnie proste nawet na lewarku się da to zrobić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra :wink:

chciałbym zapytać,czy moze ktos się orjrtuje wymiana przedniego zawieszenia koszt i kto by mogl mi to zrobić w audi a4b5 avants-line v6 1999r,w sączu prosiłbym o namiary nie drogiego mechanika.A tak wogóle to jestem zielony jesli chodzi o audi

jak bym miał czas to bym ci to zrobił ale teraz ciezko z czasem u mnie.:facepalm: koszt to ok 2 tysiaki za dobre zawieszenie z montarzem powinienes sie zmiescic.tez polecam LMO.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba dwa koła? To chyba coś droższego od lema :grin:

Ja z czystym sumieniem mogę też polecić Rouville :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w Kingsoftcie i uzgodnilem z Łukaszem ze nie zamykamy listy także kto ma w planie jeszcze program moze to byc za miesiąc a nawet pózniej moze skorzystać z oferty, także zainteresowani pisać do mnie a Ci co chcą zrobić to szybko to mogą działać, planowany grill prawdopodobnie odbędzie sie 8 czerwca ale to nie jest sztywna data możemy zmienić tak żeby pasowało przynajmniej większości i na grillu tylko pomiary a programy indywidualnie w wybranym terminie po wcześniejszym ustaleniu z Łukaszem, takze Panowie działamy, w razie pytań pisać albo dzwonić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba dwa koła? To chyba coś droższego od lema :grin:

Ja z czystym sumieniem mogę też polecić Rouville :thumbup1:

no moze 2 zlote mniej.:grin:

ok 1500 komplet LMO.za 100 nikt sie z tym nie bedzie bawił,:grin:

a co ty jezdzisz na rouville?niektórzy to chwala.tak jak master sporty.

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Byłem dziś w Kingsoftcie i uzgodnilem z Łukaszem ze nie zamykamy listy także kto ma w planie jeszcze program moze to byc za miesiąc a nawet pózniej moze skorzystać z oferty, także zainteresowani pisać do mnie a Ci co chcą zrobić to szybko to mogą działać, planowany grill prawdopodobnie odbędzie sie 8 czerwca ale to nie jest sztywna data możemy zmienić tak żeby pasowało przynajmniej większości i na grillu tylko pomiary a programy indywidualnie w wybranym terminie po wcześniejszym ustaleniu z Łukaszem, takze Panowie działamy, w razie pytań pisać albo dzwonić :)

8 czerwca mam wesele.a tydzien puzniej drugie.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi 8 odpada tez mam wesele...moze RYBA idziemy na to samo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to myślę, że było by lepiej niż na grilu :drunk: ,:banan2:,:punk:,:dance2:i:dancing:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

8395_505016326225868_2141301393_n.jpg483383_504281009632733_1314058240_n.jpg488358_504280812966086_138524146_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A4 B6] Prośba o sprawdzenie aut w Nowym Sączu

Witam. Chcę kupić Audi A4 B6 Avant. Proszę o opinie czy poniższe auta są warte swojej ceny.

Oferta - Audi A4 - Stan techniczny bardzo dobry, 1 właściciel, bezwypadkowy,książka serwisowa,po wymianie rozrządu,olejów, filtrów, garażowany, mo

Oferta - Audi A4 - DO OGLĄDNIĘCIA W NASZYM KOMISIE NA ULICY WĘGIERSKIEJ 144 OBOK FIRMY FAKRO . MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA NA STACJI DIAGNOSTYCZNEJ LUB

Czy ktoś z Noweg Sącza mógłby sprawdzić te samochody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi 8 odpada tez mam wesele...moze RYBA idziemy na to samo??

a gdzie masz to wesele?:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek jakbyś był na spocie jutro to weź kabel bo poskładałem już to cholerne DVD raz mi się udało to opalić a i znów mi to nie działa trzeba coś w ustawieniach kompa posiedzieć może tam coś nie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Kingsofcie dzisiaj z rana na sprawdzenie sterowników silnika i na dobiciu targu :decayed:

jak jeszcze kupię 10 naklejek, założę wiadro zamiast wydechu i yebne spojler wycięty z wanny będze ze 301 kucy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Kingsofcie dzisiaj z rana na sprawdzenie sterowników silnika i na dobiciu targu :decayed:

jak jeszcze kupię 10 naklejek, założę wiadro zamiast wydechu i yebne spojler wycięty z wanny będze ze 301 kucy :facepalm:

to bedziesz wymiatał.:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz to jakąś wanne da się załatwić

może być żeliwna - okleję karbonem, a jej ciężar będzie imitował "push down" efekt (nawet na postoju) :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...