Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie już uciekła :grin:

Zemis na hamownie możesz się już teraz umawiać, 15 jest grill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już uciekła :grin:

Zemis na hamownie możesz się już teraz umawiać, 15 jest grill.

Czyli co Jaruś dzwonie do nich i mówię że jestem z A4 Klubu i dogaduję się o cenę hamowania? czy jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już uciekła :grin:

Zemis na hamownie możesz się już teraz umawiać, 15 jest grill.

Czyli co Jaruś dzwonie do nich i mówię że jestem z A4 Klubu i dogaduję się o cenę hamowania? czy jak to wygląda?

Masz info na PW

Coś Kamilowi koło tylne się mocno podwinęło, czyżby przytulił jakiś krawężnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam mocno dawaliśmy rade się sędzia przyje... tak to bym jechał dalej wcale dużo nie było tu jest zakręt więc tak widać dziwnie ale nie było tak źle :naughty:

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Jarek keidy foty trzaskamy bo w przyszłym tygodniu bede miał więcej czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie lepsza pogoda.

To jednak przytuliłeś krawężnik?

A gdzie masz kask?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam mocno dawaliśmy rade się sędzia przyje... tak to bym jechał dalej wcale dużo nie było tu jest zakręt więc tak widać dziwnie ale nie było tak źle :naughty:

---------- Post dopisany at 15:19 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Jarek keidy foty trzaskamy bo w przyszłym tygodniu bede miał więcej czasu :wink:

kamil nie gadaj bo dosc mocno krzywe to koło miałes.:facepalm:nie ma hu.. ze na rondzie bys wyjeb....:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil miał w planach z drugiej strony przyj...bać, aby zniwelować "delikatny" przechył z lewej...

mówiłem zabierz kawałek rury z rusztowania - na wysepce byś sobie kółko odgiął i było by cacy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasku nie trzeba bo był to przejazd próbny .

W Limanowie hm tam już ostre furacze startują ami koni brak i niestety padło mi dziś sprzęgło najprawdopodobniej więc szukam skrzyni 6 z AWX i wybieraków od razu i po programie w najbliższym czasie :kwasny:

A co do ronda przeć wiecie że ja poje.... i prułem na takim krzywym nie wypadłem z żadnej z szykany więc źle nie było powiedziełm że sie pokaże to sie pokazałem niestety mnie nie puścili dalej :thumbdown: Nie pluł bym się gdybym nie podpisywał papierów że jade na własą odpowiedzialność i ponosze konsekwencje tego co tam mi sie stanie itp wiec po keigo chu.... najpierw piszą że sam decyduje o swoim życiu a potem mi buce zabraniają jechać bo im zbieżność nie pasuje choć przejazd próbny przejechałem z palcem w d*pie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem ciekaw.:grin:

też jestem ciekaw, zrobiłbym u siebie w drugą stronę:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo robili pajace te lepianki na drodze tymi drobnymi kamyczkami no i pojechałem na trening sprawdzić ciśnienie w oponach czy się kleją na skrudzine gołkowice i tam po lasach no i wracając po 30 minutach wściekanki pod domem na prostej drodze zostało pełno tego zasranego żwirku i jak skręcałem do domu to mnie pociągało w przystanek no to ratując przód poświęciłem belkę bo tańsza niż przód musiałem wybrać co chce wymieniać a belka z nowymi tarczami 150 zł :grin: od całą historia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem najdroższe jakie było do jedno masa grubo ponad tysiaka i d*pa 2 lata moich wściekanek i nawrotów na ręcznym i strzelania z 2 dało rade trzeba pewnie zamówić jakiegoś wzmacnianego 4 ramiennego spieka a i jeszcze skrzynie bo buczy na łożyskach na jałowym biegu nie wie ktoś coś o 6 skrzyni z A4 B6 1.9 AWX ? ? ? bo bym kupił BBS żyją to twarde niemieckie felgi nie do zajechania a przytym rozkręcane i banalne w naprawie dostała trochę w d*pę no ale już się poleruje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz to jak z tym Kingiem robimy? Wszyscy razem czy kazdy osobno sie ustawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...