Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

18:15 pojechałem cos zjesc do Mc wracałem za 40 min i nie widziałem żeby ktos był :angry: zrobimy następny w niedzielę 24 o godz. 15.00 i zaczekam na Was 15.30 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

no niewiem ale my posiedzieliśmy do 19.20 i nikt juz sie nie zjawił,koło 19.00 przejechała jakaś B5 goscie popatrzyli ale pojechali.co do przyszłej niedzieli bedę sie starał być choc u nas akurat wtedy jest też swieto suszonej śliwki a chłopaki jak się nie myle mają jechac motorami na śląsk prowadzić wesele jakiegos kumpla po fachu.bliżej konca tygodnia będe sie starał dokładnie określic kto sie zjawi.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody słyszałem dzisiaj w radyjku jak mówili że jest u Ciebie w rejonie w Roznowie duży zlot samochodów Tuningowanych ogólnopolski dwudniowy :mysli: Wiesz cos bliżej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody słyszałem dzisiaj w radyjku jak mówili że jest u Ciebie w rejonie w Roznowie duży zlot samochodów Tuningowanych ogólnopolski dwudniowy :mysli: Wiesz cos bliżej :mysli:

Jeszcze nic :> wiesz jaka miejscowosc? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem nie dosłyszałem :) muszę w sieci poszukać ale byłby to pretekst do spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem nie dosłyszałem :) muszę w sieci poszukać ale byłby to pretekst do spotkania :)

No :dance::thumbup: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci nie mozna przelozyc na 20 bo do 19 jestem w pracy? ;(

To możemy zmienić datę na sobotę ponieważ ja na 19 muszę byc w pracy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze akurat w sobote i niedziele pracuje od 7 do 19 :kwasny: No trudno tym razem ominie mnie spocik ale nastepnym razem musze zorganizowac sobie wczesniej wolne :naughty: [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 17:54 _________________________________________________No i tak w ogole to w razie czego to bedzie moj pierwszy spocik :> [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 17:54 _________________________________________________ :shocked: Widze ze data spociku sie zmienila :> mam nadzieje ze wszycho wypali i dam rade sie zjawic :naughty: w razie czego do zaobaczycha :cool1:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 21:20 _________________________________________________No i mam nadzieje ze nie bede sam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze akurat w sobote i niedziele pracuje od 7 do 19 :kwasny: No trudno tym razem ominie mnie spocik ale nastepnym razem musze zorganizowac sobie wczesniej wolne :naughty: [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 17:54 _________________________________________________No i tak w ogole to w razie czego to bedzie moj pierwszy spocik :> [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 17:54 _________________________________________________ :shocked: Widze ze data spociku sie zmienila :> mam nadzieje ze wszycho wypali i dam rade sie zjawic :naughty: w razie czego do zaobaczycha :cool1:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 21:20 _________________________________________________No i mam nadzieje ze nie bede sam :naughty:

Napewno nie będziesz sam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co od ostatniego spotu to Młody musi chyba zrobic fotomontaż :polew: ale może nastepnym razem bedzie już :good: pzdr

no co Ty nie ma takiej możliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, może nie będzie tak źle,no chyba że Młody znów pojedzie do mc na wieśmaka :polew: ale jeśli tylko pogoda dopisze to frekwencja powinna być 2 lub 3x wyższa niż rekordowy spot w NS

No :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody żartowałem :> a mi też sie dziś coś poprzestawiało bo myślałem ze spot jest dzisiaj i już miałem jechać ale cos mnie tknęło żeby jeszcze raz sprawdzić no i bingo,no cóż moge dalej iść spać. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam dzisiaj spot :cool1: o 15.00 :a4fan:

DZISIAJ SIE DZIAŁO W N.S :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Byli koledzy na motorkach :

-palenie gumy

-jazda na jednym kole :shocked:

tu są zdjęcia i filmik :cool1: mam nadzieję że reszta wstawi fotki :hi: było super :good:

ca2c0de1e9074240.jpg

842a7a42d5c98c1am.jpg Moje autko i motrki :gwizdanie:

b7e901e91da8d8d6m.jpg

79c185bf9b121235m.jpg

A TU JEST FILMIK :) DZIEKI songo dzieki Tobie (tak myslę ) byli koledzy na motorkach :good: :good: :notworthy:

Filmik jutro będzie :cool1:

I co powie kraków ; [trzeniu , waski , jarko,sokolnh ,TrueOgre ,themOn] Cuber :hi: i reszta " Nasza kiełbasa juz przegoniła ich kiebasę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...