Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

pany dzieki za spota.stara ekipa jak za dawnych czasów.hehe.a tez myslałem ze nikogo nie bedzie.:naughty:

wolant podrzuc mi linka tego zawieszenia pneumatycznego jak znajdziesz.lukne,moze zadzwonie do goscia i zapytam czy to komplet czy nie.

http://moto.allegro.pl/gwint-okucia-airride-poduszki-rubena-vw-passat-i2296989600.html

wejdz sobie na pozostałe przedmioty sprzedającego i chyba przy aukcji do golfa 3 jest podana cena do A4, ale to jest taki sam zestaw jak do passata

dzieki łukasz.ale tak jak mówiłem.tylko amory i poduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

pany dzieki za spota.stara ekipa jak za dawnych czasów.hehe.a tez myslałem ze nikogo nie bedzie.:naughty:

wolant podrzuc mi linka tego zawieszenia pneumatycznego jak znajdziesz.lukne,moze zadzwonie do goscia i zapytam czy to komplet czy nie.

http://moto.allegro.pl/gwint-okucia-airride-poduszki-rubena-vw-passat-i2296989600.html

wejdz sobie na pozostałe przedmioty sprzedającego i chyba przy aukcji do golfa 3 jest podana cena do A4, ale to jest taki sam zestaw jak do passata

dzieki łukasz.ale tak jak mówiłem.tylko amory i poduszki.

no tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Co słychać w wielkim świecie ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na takim "bajku" to śmiało można na spota uderzyć... KOSMOS :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crisu gdzie ty jestes jak cie nie ma.to juz drugi spot opuszczony przez ciebie.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tą niedziele gości miałem.na następny będę radio mam Michałowi dać.:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak sobie pogwizdujecie???

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Ale widziałem dzisiaj Batmobil :grin: z akcentem na BAT ... Czarno-żółtą Calibrę na KNT - masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Co słychać w wielkim świecie ? :decayed:

a co gazet nie czytasz :polew:

:polew::polew::polew:

czytam prasę w internecie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już coś... :grin: A jak tam zakup esy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już coś... :grin: A jak tam zakup esy?

póki co szukam sobie odpowiedniego auta , ale nie ma nic ciekawego tylko same rodzynki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... :facepalm: same okazje cenowe

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

http://a4-klub.pl/showthread.php?235134-Ringi-chromowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Pany, w jakże to Piękny, ciepły i miły dzień:decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to chyba ze tak.:naughty:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

zna ktos w saczu jakiegos dobrego (taniego) mechanika co by mi wymienił rozrzad?

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

zna ktos w saczu jakiegos dobrego (taniego) mechanika co by mi wymienił rozrzad?

Ryba dobry wątek zapodałeś Sam ostatnio zawiodłem się na moim mechaniku i ostatni raz u niego naprawiałem swoje auto. I dlatego szukam dobrego mechanika i jestem ciekaw gdzie wy serwisujecie swoje auta chętnie pojadę do kogoś nowego z autem jakby coś kiedyś pasowało zrobić więc jak ktoś ma sprawdzonego mechanika to może by napisał w wątku lub na PW:wink:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

A skąd to Łukasz dopadłeś głośniki bose? Będzie trzeba zobaczyć jak to gra na spocie bo z oryginalnymi szału nie ma co innego w b6 tam to jakość dźwięku mi osobiście pasuje:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to chyba ze tak.:naughty:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

zna ktos w saczu jakiegos dobrego (taniego) mechanika co by mi wymienił rozrzad?

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

zna ktos w saczu jakiegos dobrego (taniego) mechanika co by mi wymienił rozrzad?

Ryba dobry wątek zapodałeś Sam ostatnio zawiodłem się na moim mechaniku i ostatni raz u niego naprawiałem swoje auto. I dlatego szukam dobrego mechanika i jestem ciekaw gdzie wy serwisujecie swoje auta chętnie pojadę do kogoś nowego z autem jakby coś kiedyś pasowało zrobić więc jak ktoś ma sprawdzonego mechanika to może by napisał w wątku lub na PW:wink:

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

A skąd to Łukasz dopadłeś głośniki bose? Będzie trzeba zobaczyć jak to gra na spocie bo z oryginalnymi szału nie ma co innego w b6 tam to jakość dźwięku mi osobiście pasuje:slina:

co do mechanika to mam sprawdzonego i w miare taniego, także moge polecic jak ktoś chce...:wink:

a co do głośników to narazie dorwałem na przód i to od naszego kolegi z forum, jeszcze zapodam tył i bedzie wypas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...