Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz jakoś wole kupić cywilne auto. A golf zostaje u mnie za dużo w niego już włożyłem żeby go teraz sprzedawać, musi odrobić swoje.

Patrzyłem na tą

Oferta - Audi A4 - Samochód w stanie idealnym, opłacony , przygotowany do rejestracji.

jak będzie stała jeszcze w sobotę to pojadę zobaczyć, tylko cena taka trochę mało zachęcająca.

chyba że pójdę w BMW

PIEKNE BMW 320D 150PS M-PAKIET SKORA XENON VOLLLL (2758708528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

albo Merca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYWILNE ? a co ty od mojego chcesz ? wiesz wkur...a mnie takie podejście ale każdy ma swoje rozumowanie, ale powiem Ci tyle że dwie osoby które się kręciły koło mojej A4 i marudziły teraz mają A4 swoje i już kosztowały ich ponad 30 tys ale kupili taniej. A ty kupiec jesteś widze jak i reszta cena mało zachęcająca chłopie są Q za 19 tys. przynajmniej w zeszłym tygodniu patrzyłem masz zachęcającą cenę jedź i kup, a będziemy mieć przez rok się z czego nabijać jak będziesz to swoją zachęcającą cenę dokładał to szrota który kupisz, jak auto jest dobre to się ceni i tyle w temacie. K.... MAĆ

---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

A kup tą BMK-ę to Ci gwarantuję jeżeli ma prawdziwy przebieg to góra pół roku i masz 6 tys do wydania a jak ściema przebieg to nawet wcześniej, w tych autach w D lecą wtryski jak w B5 zawieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co się ciskasz? mam do wydania około 30tys i zastanawiam się czy potrzebne jest mi Q. W tej którą masz w linku pasuje mi kolor. Co do bmw to temat mam już zgłębiony i tragedii nie ma. Co do kosztów w B6 to uwierz że wiem jakie są bo już raz to przechodziłem.

Na wejściu za duży przegląd z kompletnym rozrządem, kompletem filtrów, olejem i płynami poleci 2tys. Ale potem mam spokój, każde auto jak kupuję to dostaje taki pakiet startowy i nie szczypie się jak mam wydać kasę na auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i co jeszcze jak pojezdzisz Q to nie bedziesz chciał do golfa wracać

święte słowa... Wcale góry i zima nie są potrzebne żeby docenić Q...

Jarek co do tej z linku to C powiem że kilka kolorów tam jest...-który Ci pasuje? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety Panie Michale ludzie na to nie patrzą, chociaż są wyjątki. W Polsce dla ludzi od stanu auta ważniejszy jest rocznik, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety Panie Michale ludzie na to nie patrzą, chociaż są wyjątki. W Polsce dla ludzi od stanu auta ważniejszy jest rocznik, niestety.

Przebieg jeszcze...bo przecież jak auto ma 200kkm+ to już niby szrot na kołach... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i co jeszcze jak pojezdzisz Q to nie bedziesz chciał do golfa wracać

święte słowa... Wcale góry i zima nie są potrzebne żeby docenić Q...

Jarek co do tej z linku to C powiem że kilka kolorów tam jest...-który Ci pasuje? :polew:

Ten z tylnego zderzaka :grin:. Zdjęcia nigdy nie pokarzą jakie jest auto. A co do blachy to jedzie się w dzień jak jest ładnie i prosi o umycie auta, jak ja się umawiałem z ludźmi to zawsze myłem auto żeby było wszystko widać. A jak ktoś chciała to nawet udostępniałem czujnik grubości lakieru, jak nie mieli swojego. Jakoś wychodzę z założenia że nie co ściemniać.

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

Ale niestety Panie Michale ludzie na to nie patrzą, chociaż są wyjątki. W Polsce dla ludzi od stanu auta ważniejszy jest rocznik, niestety.

Przebieg jeszcze...bo przecież jak auto ma 200kkm+ to już niby szrot na kołach... :facepalm:

LOKO to co będzie jak ktoś zobaczy u ciebie na szafę :grin:

Robiłeś już coś z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię na razie nic - mi to nie przeszkadza bo wiem jak jest a lutowanie za 250 zł w zegarach które wcale nie musi się skończyć sukcesem jakoś na razie mi się nie uśmiecha :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie.

I tyle w temacie. Ostatnio byłe na giełdzie w Sączu popatrzeć za felgami i były po 28-29 tys zł trzy lub cztery A4 B7 w cudownym 2,0 TDi. Jedna nawet obejrzałem i z zewnątrz była ok, ale jak gość ja odpalił to napęd wałków wyrównoważających odgrywał taką symfonię że TDI VP ciszej zimne chodzą. Nawet się zastanawiałem czy nie kupić takiej z uszkodzonym silnikiem z Holandi bo idzie wyrwać ładny egzemplarz za około 4-5 tys euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, mam nadzieję, że jak je kupisz to nie będzie Ci sprawiało problemów :evil:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Ładna SZTUKA ALLROAD 2.7T SZWAJCAR (2747208608) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :slina: Zastanawiam się

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

Albo Oferta - Audi S6 - Auto świeżo sprowadzone !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci tak, mam nadzieję, że jak je kupisz to nie będzie Ci sprawiało problemów :evil:

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Ładna SZTUKA ALLROAD 2.7T SZWAJCAR (2747208608) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :slina: Zastanawiam się

I ty mi odradzałeś BMW że będą koszty. To sprawdź ile kosztuje pompa do tego zawieszenia i miechy? miechy może już obejdzie stosując zamienniki, ale reszta kosztuje sporo. Silnik spoko, ale ja bym raczej szukał 4,2 benzyna i poszedł w GAZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa 1300 ORI :) nie cuda zaminnik za 700 zł

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:32 ----------

Ta mnie przyciąga i to solidnie ;)Oferta - Audi S4 - DO SPRZEDANIA AUDI S4 2,7 BITURBO AUTO W ORYGINALNYM STANIE..BARDZO DOBRZE UTRZYMANE...CZARNY+CIEMNY CHROM DODATKI...100% BEZWYPADKOWE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 piękne ale trochę mnie ten silnik jednak przeraża...

Turbo rzecz fajna ale znowu ew. koszty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z TURBO lepsza zabawa

Kto bogatemu zabroni :grin:

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

To jak już tak lecimy propozycjami to bardzo przyziemnie szukam czegoś takiego w srebrnym kolorze.

Oferta - Mercedes-Benz C 270 - OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE BARDZO ŁADNIUTKI MERCEDES/100% BEZWYPADKOWY 1-WŁAŚCICIEL W POLSCE SERWISOWANY W NIEMCZECH,W POLSCE ,K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...