Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Życie. Jak mi przyszło zestawienie płatności z allegro za listopad to się za głowę chwyciłem :shock3:. Na ten miesiąc planuje albo DVD wrzucić do auta, albo nakładki i podstopnice od TT.

Szukam dokładek na przód i tył z golfa V6 jak by ktoś widział to może dać cynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Już puściłem PW. Zobaczymy co z tego wyjdzie bo ktoś się już pytał o dokładki w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to zauwazyłem ze klaczek kupoje auta.ładuje w nie kase i sprzedaje.:grin:

klaczek wykasujesz mi ta poduszke.nie musisz na spocie,mozemy gdzies na szaczu obojetne kiedy bo teraz jestem w domu cały czas.

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

aha.jak by ktos wiedział o jakiejs dobrej robocie to dajcie znac.bo trzeba sie rozgladac za praca bo kasy bedzie brakowac.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdzisław :decayed: widzisz tak już mam, nie pije, nie palę to przynajmniej auta sobie doposażam. A że często je zmieniam to trudno, jakieś straty muszą być.

Szkoda mi audi bo kupę kasy dołożyłem ale i tak ją nieźle sprzedałem. Jedynie szkoda mi zimówek które dodałem. W golfa też już włożyłem sporo. Bo same przegląd z wymianą podstawowych rzeczy, podstawowych jak dla mnie to wyszło prawie 2 tys. A większe i mniejsze pierdoły to spokojnie drugie tyle włożyłem lub więcej.

Dzięki Szaman za cynka. Dokładka przód zakupiona. Tył niestety poszedł, Szkoda bo by kolejny etap się zakończył.

Co do roboty to ciężko będzie bo teraz to raczej w budowlance zwalniają ale jak coś będę wiedział to się odezwę.

Co do błędu to żaden problem codziennie jestem w Chełmcu na Marcinkowickiej od 7,30 do 16. Jak ci pasuje to możesz przyjechać na 16, jak wszystko jest ok. to jest to minuta roboty :wink:.

Jak coś to dzwoń, bo czasem jadę na budowę i nie wracam do biura.

A w golfie zawitały nowe fanty.

Zestaw BT Parrot CK3100

2012_12_%25203_%25208_20.jpg

A że plastiki były już zdjęte a mi leżała w szafie folia 3M to trochę zmieniłem wykończenie,

2012_12_%25203_20_10.jpg

Miał być carbon lakierowany nawet kupiłem, wyglądał super ale totalnie się nie kleił, mimo zastosowania podkładu, folia na zagięciach się odklejała. Zresztą po podgrzaniu nawet opalarką nie robiła się plastyczna tylko była sprężysta. 3M po podgrzaniu sama się układa na zagięciach, więc zdecydowanie odradzam tą folię.

Folia CARBON BLACK 50 x 100 3D termoplastyczna (2817278499) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szkoda bo A4 by świetnie wyglądała na dekorach.

A jeszcze wpadły czerowone diody jak w ambiente do przedniej lampki i fajnie oświetlają CB

2012_12_%25203_20_12.jpg

Tak że coś się dzieje. Na wiosnę czekają sprężyny -30mm ale nie jestem przekonany do nich bo na seryjnym zawieszeniu przycieram spodem na Chruślickiej. Na szczęście CAR-TRONIC przenosi się w okolice Sucharskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek to ja ci pozycze auta na pół roku i bys mi je doposazył.

budowlanka to juz raczej była by na dalszym miejscu.trzeba spróbowac w innym zawodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa u Gładysza jest za 240pln. Ja ta kupiłem za 150. Więc chyba dobrze. Może nie będzie połamana.

Ryba to co za fach cię interesuje? w Newagu są przyjęcia, do pracy przy metrze.

Co do auta to ja mam zasadę że nie pożyczam swoich aut, ani aut od innych.

Taka złota zasada "żony i auta się nie pożycza" :grin:

Co do pomysłu na B5 to miałem swoją wizje takiego auta i parę lat temu mało brakowało a by wpadło takie zielone ustrojstwo w moje ręce :grin: ale wpadł pierwszy golf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Pany :hi:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Po primo to mamy kolegę z Klubu w NEWAGU więc jakby co można się do niego odezwać :naughty:

Po duo mam pytanie koledzy dieslowcy: GOLF III TDi 90 na ciepłym nie chce za wała odpalić! Na zimno pali od sztycha - dziś przy -11 odpalił a po 5km i zgaszeniu już nie chciał zagadać - kojarzy ktoś co to może być? Jeden magik wioskowy stwierdził że pompa się rozszczelniła w środku... no i podobno przy pompie trzeba od razu rozrząd wymienić - pomoże ktoś bo ja w dieslach to wiem że na gnojówke chodzą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to w tym newagu pracuje?

Co do golfa to są dwie opcje. Pak jak ci już wioskowy magik powiedział pompa, po drugie wada fabryczna, tzw ciężki ciepły rozruch, objawia się to tym że auto długo kręci zanim zapali, ja w AHFie miałem wgrywana inną mapę do sterownika i pomogło jak ręką odjął. Ale jak całkiem nie zapala to raczej pompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hydzio - kolega co prawda nie miejscowy ale pracuje w sączu :thumbup1: Jeździ żółtą czikitą w avancie :decayed:

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

Co do pompy to gość zaproponował ciekawy test: jak nie będzie chciało zapalić na ciepło to obłożyć pompę zdrowo śniegiem tak na 5-10 minut żeby porządnie wystygła i jak odpali to znaczy że ona daje w doopę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOKO prosta sprawa weź podepnij golfa właź w sterownik i zmień skrzynie z manuala na automat i po problemie ja mam to samo u siebie w A3 jak dam na manual to nie zapali za cholere to jest tzw objaw rzadkiej pompy jak to nie którzy określają, na automacie zwiększy mu dawkę paliwa przy rozruchu i będzie palił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens. Jak jest zimna to wszystkie pasowania są ciaśniejsze i pompa robi większe ciśnienie. Ale ja bym raczej podjechał do gościa od pomp i on sprawdzi ciśnienie na pompie, wymiany tych elementów są drogie i lepiej dobrze sprawdzić. Ja polecam gościa w Porębie.

Michał przy 1z chyba ten numer nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert (znaczy ten magik...) też mnie do Poręby skierował - goście podobno mają pojęcie o robocie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co slyszalem ze dobry byl ten "stary" hyclak ten teraz ponoc nie za dobrze robi

Bo stary Hyclak już od ładnych paru lat naprawia pompy św. Piotrowi w niebie. Teraz zajmują się tym jego synowie i zięć.

Ale ja złego słowa nie powiem, może poza tym że ma muchy w nosie i jest kapryśny. Regenerują pompy i wtryski chyba najlepiej w Sączu. Generalnie w koparkach robią nam 80% wtrysków i pomp.

W AHFie miałem problem z nastawnikiem, kilku mechaników poległo i stwierdziło że pompa do wymiany a on zrobił nastawnik i przez dwa lata nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi hyclak robił pompe w sobote.

Zapomniałeś dodać jeszcze jeździ :) pochwal sie na PW ile cię skasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam pw.przeciez to nie tajemnica. 500 zeta za uszczelnienie pompy.:facepalm:

a robi ktos w saczu wogóle jeszcz pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to nie ma co marudzić. Jak by ci przyszło kupić pompę to byś się bardziej ucieszył :grin:

W Sączu nie kojarzę ale w Gorlicach jest gość. Znajomemu robił forda, ale to było ładnych parę lat temu.

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:37 ----------

A tak na marginesie to jak byście mieli kupić Auto to co byście wybrali. Skodę czy Seata?

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KM BOGATA WERSJA PIĘKNY 17'' (2844985754) - motoAllegro

Škoda Octavia 1.9 tdi, igła !!! 2005 Nowy Sącz ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...