Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

W prezencie :naughty:

prezencikxx-jpg

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

:polew::polew::polew:

96835-83f8beacab73d8c7bfd3b0c981c4f31b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak, prezent biorę i stawiam :wink:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

A Hugo czekam na życzenia , tu a nie PW i reszta zielona też :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

a79a8f25e47b65ff2d178ba9012231ab.gif?1354292498

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

:naughty:

IMG_3417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ----------

http://img.myepicwall.com/i/2012/11/a79a8f25e47b65ff2d178ba9012231ab.gif?1354292498

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

:naughty:

https://lh6.googleusercontent.com/-fqE6dYdQPmI/ULoKUk5peeI/AAAAAAAAAhU/NI9eSfLsXss/s912/IMG_3417.jpg

jak robisz grupowe zamówienie, to dla mnie czarna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bede probowal pojawic sie 9 na spocie, ale zobaczy sie jak potoczy sie sobotnia noc %%, bo planuje zrobic delikatne osiowe:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak okazja to sie bierze.:polew:

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

cos dla naszego czikity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego kolesia ktoś kojarzy bo ostatnio często widzę go na Sączu ale właściciela nie miałem przyjemności zobaczyć:decayed:

DSC_0450.jpg

DSC_0449.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się rzucili teraz na te zderzaki RS nikczemnicy:wink: S nie dla mnie nie dał bym rady tego utrzymać :hi:

Robiona była w Kingsofcie na pewno nie w Starym SS bo tam bym ją wyczaił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w NS w rejonie plywalni na nadbrzeznej jest warsztat co robi geometrie? LOKO dal mi do nich numer ale nie pamietam ulicy. Chce zeby to ktos dobrze zrobil Loko chwalil ich do Q to moze z B6 tez sobie poradza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w NS w rejonie plywalni na nadbrzeznej jest warsztat co robi geometrie? LOKO dal mi do nich numer ale nie pamietam ulicy. Chce zeby to ktos dobrze zrobil Loko chwalil ich do Q to moze z B6 tez sobie poradza...

CRISS AUTO-TUNING. FHU. NIEMIEC K. - NICnieSTUKA - warsztat samochodowy, mechanik - NIC nie STUKA

Kolego tu masz zaznaczone generalnie jak jedziesz mostem i skręcisz na basen to naprzeciw basenu jakieś 100 metrów dalej jest dom z kamerami taka winna na rogu jedz prosto min basen po lewej koleś jest w białym domu z tego co pamiętam po prawej na pewno zauważysz powodzenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie w NS w rejonie plywalni na nadbrzeznej jest warsztat co robi geometrie? LOKO dal mi do nich numer ale nie pamietam ulicy. Chce zeby to ktos dobrze zrobil Loko chwalil ich do Q to moze z B6 tez sobie poradza...

Czikita dał dobrą mapkę - Reymonta obok firmy co szyby przyciemnia. Tyrknij do nich i się umów to Ci dokładnie wytłumaczą jak dojechać :thumbup1:

---------- Post dopisany at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:43 ----------

A i jeszcze jedno... ŚNIEG!!! :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma naklejke na klapie?

Nom ma naklejki kingsoft-a na klapie z tyłu pod napisem quattro + i z boku pod kierunkiem:naughty:

Ciekaw jestem co on tam zmodził pod maską bo coraz częściej mi zaczyna brakować Nm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do Marcina do Tęgoborzy i już nie będzie brakowało NM. Ja na urodziny robię golfa.

A co do różowych felg to nie moje klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek ale mnie pociągło z kieszeni za pompe.nowy soft by za to był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...