Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

To co jutro o 17. Kamil pisz gdzie zbiórka. Ja po pracy muszę auto opłukać bo jest całe z kurzu. A dzisiaj nie miałem czasu myć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 17 w Starym na Rynku Wtedy ugadamy jakie foty byście chcieli i którą miejscówkę można wykorzystać bo puki co nie wiem jakie foty by was interesowały bardziej kolorowe czy nie bardziej w plenerze czy w mieście bardziej grupowe czy pojedynczo :hi:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

A i obowiązkowo myjcie auta ludwikiem nie myjkami lepszy efekt jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne fotki wychodza na rynku koło tych straganów co owoce i warzywa sprzedaja.po południu nie ma tam nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jutro godzina 17 jedzie ktoś z nowego sącza?? bo ja starego za bardzo nie znam więc pasuje żeby mnie ktoś nawigował:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie w starym saczu nie masz gdzie sie zgubic.jak bedziesz jechał ze sacza wegierską to za mostem na rondzie skrecasz w prawo (2 zjazd) i po ok 2 km jestes w rynku w starym saczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil a masz a udostępniać mi wiadro wody? Ludwika kupię :)

Niema problemu wiadro jakieś będzie :) zatankujcie sobie fu-racze bo będziemy trochę jeździć mam kilka miejscówek wstępnie ugranych ale mogą nas stamtąd wywalić i będzie trzeba jechać na awaryjne

:hi:

Jak by ktoś się gubił czy coś to mój nr 698 828 992

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

A tak na marginesie mercki robią spoty w starym na rynku i wszyscy onich gadają a my stoimy jak te ciule pod media i kazdy myśli że klienci czemu w starym od czasu do czasu się ludziom nie pokarzemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil a masz a udostępniać mi wiadro wody? Ludwika kupię :)

Niema problemu wiadro jakieś będzie :) zatankujcie sobie fu-racze bo będziemy trochę jeździć mam kilka miejscówek wstępnie ugranych ale mogą nas stamtąd wywalić i będzie trzeba jechać na awaryjne

:hi:

Jak by ktoś się gubił czy coś to mój nr 698 828 992

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

A tak na marginesie mercki robią spoty w starym na rynku i wszyscy onich gadają a my stoimy jak te ciule pod media i kazdy myśli że klienci czemu w starym od czasu do czasu się ludziom nie pokarzemy ?

jestem jak najbardziej za:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto jedzie do Starego Sącza?

Ja będę wyjeżdżał z Chełmca gdzieś koło 16,30. Po pracy tylko skocze na myjnie przy orlenie na krakowskiej, bo mam całe auto z kurzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, miałem trochę roboty, ale wczoraj byłem u siostry i zgrałem sterowniki na USB, wiec pewnie dzisiaj w nocy będę instalował u siebie, ciekawe czy wspiera usb 3.0.

A wersja to 12.10.3 ciekawe co to jest bo na stronie ross-techa jest oficjalnie wersja 11.11.5. Ta 12 to pewnie będzie beta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpalisz daj mi znać jaką duża masz baze danych, może sam sobie też taki kupię jak będzie widział o wiele więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...