Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj na forum - napewno mocowanie oparcia kanapy jest inne ale nie wiem czy dużo rezania z tym...

Jak masz możliwość to sobie porównaj jedno oparcie z drugim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

no mam zamiar jechać dziś oglądać te fotele 50 km w jedną strone najwyżej strace.....holera a myślałem że wszystko spasi:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toś mnie pocieszył hihih:P:P:P:grin::grin::grin: holera szkoda mi tej okazji pierdziele przejade się może akurat:decayed:

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

Loko miałeś racje z tą kanapą...nie podejdzie zwykla do dzielonej:facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi dużo jest roboty z zmianą lamp na poliftowe??? wiem że te błotniki trzeba rezać tylko zastanawiam się czy dużo z tym roboty bardzo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę roboty ale jak się przyłożysz i zrobisz to po ludzku to efekty wynagrodzą włożony wysiłek :wink:

Kabelkologię robił Crisu u siebie więc jak go poprosisz... to może Ci pomoże :grin: Zresztą ja też muszę się z tym udać do niego bo u mnie to sajgon z tymi kabelkami jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecie ja nikomu nie bronie anie napisałem że dla średnio ogarniętego temat nie do ogarnięcia - poprostu trochę dłubania jest szczególnie z błotnikami w B5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat się ogarnie Kuzi z lampami jak coś.:naughty:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

edytowałem pasuje??:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK uparłem sięi musze mieć lampy poliftowe:naughty::naughty: jakby ktoś był zainteresowany z clubowiczów co ma przedlifta to opchne troche taniej lampeczki:decayed:

LAMPY FK AUDI A4 B5 94-99 ROK SOCZEWKA (3254220007) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze z naszych dostęp do etki? Potrzebuję sprawdzić czy amortyzatory tylne w b5 w zawieszeniu 1BE są takie same jak w standardowym zawieszeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crisu żeby mi to było ostatni raz :angry:

przed ostatni.:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra :wink:

chciałbym zapytać,czy moze ktos się orjrtuje wymiana przedniego zawieszenia koszt i kto by mogl mi to zrobić w audi a4b5 avants-line v6 1999r,w sączu prosiłbym o namiary nie drogiego mechanika.A tak wogóle to jestem zielony jesli chodzi o audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.widać po audi ma FWD a RWD.oczywiście zapraszamy na spoty do nas.:naughty:

co do mechanika to ktoś Ci doradzi.ale B5 S-Line nie było.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...