Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

Loko myślałem że srebrny pod domem ma ale teraz lukam że to przecież przed-lift jest i bez listew :kwasny:
Ślepy co za hebel kładziesz 312 ?

Pany potrzebuje dokładki z Cupry może być używka nie ma ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siara

    2603

  • ryba85

    2542

  • Mike_G_A4

    1668

  • CZIKITA

    1613

Top użytkownicy w tym temacie

A jakie miałeś poprzednio i jakie koszta takiego kompletu ferodo na przód mnie korci żeby coś zrobić z tyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Wandeja z forum komplet ferodo wychodzi niecałe 400zł także cena super, a na tył idzie wsadzić podobno 288 tylko części idą z trzech modeli samochodów do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem wątek jebacka straszna aż się mi odechciało myślałem o jakiś nawiercanych na tył w seryjnym rozmiarze i do tego jakieś klocki ceramiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiercane trzeba co jakiś czas przeczyscic. Bo inaczej się zapytają te dziurki i jest kupa, ja bym postawił na ferodo gładkie, przez zimę będę takie dawał do siebie po regeneracji zaciskow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E może i się zapychają ale ja mam brembo nacinane i jak się rozgrzeją to pociąg by zatrzymały a nic nie czyszczę tylko upalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio wrzucilem ferodo + klocki reinza (tanie są nie powiem...) i jestem mega zadowolony. Klocki są miękkie więc kleją super a że są tanie to mogę je zmieniać i dwa razy częściej ;) Mialem już różne zestawy : ferodo, TRW, boscha i ten (po 4 miesiącach jazdy) sprawdza się najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loko tanie to znaczy po ile za komplet płaciłeś ?
Pany nowe mody siadły szybki przyciemnione konkretnie a i szpachla jeszcze schnie na zderzaku :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loko tanie to znaczy po ile za komplet płaciłeś ?

Pany nowe mody siadły szybki przyciemnione konkretnie a i szpachla jeszcze schnie na zderzaku :banan:

bedzie Esa na Inwazje? ja nie dojadę części bede miał w przyszłym tygodniu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie dziś 6 razy szpachlowałem i dalej nie jest idealnie jeszcze mi sie aerograf zapchał i nie mam czym malować zrobie jutro czyszczenie dyszy i prysne podkład zobaczymy co będzie


Prezes przeć to jest mój ziomek z żółtego Seata był na spocie ostatnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olx.pl/oferta/audi-a4-2-6-v6-sekwencja-CID5-ID6F6SR.html#fcd0ef8662 - kojarzy ktoś toto?? Darujmy se to 170km w opisie :decayed: Ktoś coś wie to pisać

Edytowane przez LOKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi ogólnie w jakim to stanie jest bo się znajomy napalił a szkoda byłoby wdepnąć - szczególnie patrząc na rocznik i cenę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...