Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Obudowy na swoim miejscu :) jednak ori satyna to nie chrom z allegro :hi:

no nie, no prosze Cie.... pamietam jak je kupowalem do 4ki - kupe kasy na nie wydalem, ale bylo warto.

ale jak widze na innym samochodzie te plastykowe blyszczace obudowy to od razu usmiech politowania na twarzy mi sie robi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jednak ori satyna to nie chrom z allegro :hi:

co prawda to prawda, satynowe to nawet w dotyku są mega, nie mówiąc już o wyglądzie :kox: gołym okiem widać różnicę w porównaniu nawet do najlepszych replik z allegro. Ja za swoje nówki sztuki płaciłem 900 zeta w lutym czy marcu nie pamiętam.

Kładę na nie sealant zaraz po wycieraniu, a wycierać muchy trzeba często niestety, tak że nie widać śladu zużycia na nich :rolleyes: Ładnie się czyszczą UQD by megs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic.pl Ty ale musisz mieć zestaw tych środków :kox:

Eee ... nie taki duży, tylko najniezbędniejsze rzeczy. Makki to jest prawdziwy freak detailingu, tylko on coś tam na boku na tym zarabia :) więc po części mu się zwracają wydatki na kosmetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś o co chodzi z tym RS-em . Pierwszy raz widze taki zderzak. Wychodziła taka wersja ?

250m4xi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że to fake RS6. Bo eReSy wychodziły od początku na ledach i ściętych lampach a na tym foto tego nie ma.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak to VT . Cały czas nie wiem które listwy lepsze S6 czy allroad :)[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 17:41_________________________________________________Nowa gała z S6 :)

r04380.jpg

oraz listwy S6 ori w dobrej cenie :) poszły do lakierowania w kolor samochodu :)

68tz85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody a ciągnąć dalej temat różnic, to masz u siebie podświetlany schowek w podłokietniku?

Bo ja oczywiście nie, a w "głupim" A4 miałem - masakra.... alkantara na suficie a świecidełek nie założyli.... :wallbash:

i jak tu żyć panie premierze?! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam :decayed: a w A4 miałem :)

a knujesz coś na to? bo ja tak, ale na spokojnie ;)

poki co skonczylem dzis wreszcie side-assista - ufff, projekt roku, bo chyba z 3m-ce się ciągnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zimowy pakiet fele 18" opony 225/40 oraz listwy S6 :naughty: fotki zrobię lepsze :hi:

Fela

28bqq87.jpg

i listwy S6 ori.

o54zms.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...