Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obudowy na swoim miejscu :) jednak ori satyna to nie chrom z allegro :hi:

no nie, no prosze Cie.... pamietam jak je kupowalem do 4ki - kupe kasy na nie wydalem, ale bylo warto.

ale jak widze na innym samochodzie te plastykowe blyszczace obudowy to od razu usmiech politowania na twarzy mi sie robi :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Nadal trzeba wydać kupę kasy :) ale fakt efekt jest :kox:

Opublikowano

... jednak ori satyna to nie chrom z allegro :hi:

co prawda to prawda, satynowe to nawet w dotyku są mega, nie mówiąc już o wyglądzie :kox: gołym okiem widać różnicę w porównaniu nawet do najlepszych replik z allegro. Ja za swoje nówki sztuki płaciłem 900 zeta w lutym czy marcu nie pamiętam.

Kładę na nie sealant zaraz po wycieraniu, a wycierać muchy trzeba często niestety, tak że nie widać śladu zużycia na nich :rolleyes: Ładnie się czyszczą UQD by megs.

Opublikowano
  • Autor

mystic.pl Ty ale musisz mieć zestaw tych środków :kox:

Opublikowano

mystic.pl Ty ale musisz mieć zestaw tych środków :kox:

Eee ... nie taki duży, tylko najniezbędniejsze rzeczy. Makki to jest prawdziwy freak detailingu, tylko on coś tam na boku na tym zarabia :) więc po części mu się zwracają wydatki na kosmetyki.

Opublikowano

Dobrze wyglada :good:

Ps. Kiedys wyrwalem igly na allegro za 400zl :decayed:

Obudowy na swoim miejscu :) jednak ori satyna to nie chrom z allegro :hi:

2dmd1rt.jpg

Opublikowano
  • Autor

Panowie wie ktoś o co chodzi z tym RS-em . Pierwszy raz widze taki zderzak. Wychodziła taka wersja ?

250m4xi.jpg

Opublikowano

podejrzewam, że to jakiś zderzak tuningowy...

Opublikowano

A ja myślę że to fake RS6. Bo eReSy wychodziły od początku na ledach i ściętych lampach a na tym foto tego nie ma.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Może jednak to VT . Cały czas nie wiem które listwy lepsze S6 czy allroad :)[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 17:41_________________________________________________Nowa gała z S6 :)

r04380.jpg

oraz listwy S6 ori w dobrej cenie :) poszły do lakierowania w kolor samochodu :)

68tz85.jpg

Opublikowano

łeeeee - RSowa jest fajniejsza :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Tak ale tą kupiłem bardzo tanio i okazyjnie :naughty:

I jest fajna :tongue4:

Opublikowano

Listwy :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Młody a ciągnąć dalej temat różnic, to masz u siebie podświetlany schowek w podłokietniku?

Bo ja oczywiście nie, a w "głupim" A4 miałem - masakra.... alkantara na suficie a świecidełek nie założyli.... :wallbash:

i jak tu żyć panie premierze?! :polew:

Opublikowano
  • Autor

Też nie mam :decayed: a w A4 miałem :)

Opublikowano

Młody ty podmieniałeś wzmacniacz na BOSE czy zostawiłes ten co miałes i tylko głosniki zmieniłeś ??

Opublikowano
  • Autor

Odpisałem Ci PW :) sorry że dopiero dzisiaj :hi:

Opublikowano

co ci sie piano spodobało ?:)

no mlody jeszcze rok ci został i zabieram to cos :):):):)

Opublikowano

Też nie mam :decayed: a w A4 miałem :)

a knujesz coś na to? bo ja tak, ale na spokojnie ;)

poki co skonczylem dzis wreszcie side-assista - ufff, projekt roku, bo chyba z 3m-ce się ciągnął

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I zimowy pakiet fele 18" opony 225/40 oraz listwy S6 :naughty: fotki zrobię lepsze :hi:

Fela

28bqq87.jpg

i listwy S6 ori.

o54zms.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.