Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Immobiliser


gulo10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak to jest z tym immo,mam oryginalny kluczyk Audi - wiadomo przyciski otwierania zamykania auta oraz klapy bagaznika.Do kluczyków mam doczepiony mały pilot z przyciskiem który wyłącza immobiliser. Ktoś z was też tak ma ? Oryginalnie jest tak to robione czy jednak cos bylo kombinowane? Da sie zaprogramowac kluczyk zamiast tego pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej B6 mam tylko kluczyk i nic wiecej. Cos chyba bylo kombinowane z tym immobiliserem u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa oryginalne scyzorki do niej,moze to dodatkowe zabezpieczenie dolozone ? Obok przełącznika świateł mam taka czerowną diodę,jak wcisnę przycisk na pilocie to przestaje migac i auto moge odpalic bezproblemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to nie jest immo tylko protector który jest do alarmu. Odpowiada on za identyfikacje kierowcy wysyła sygnał co pięć sekund po to by nie trzeba było przyciskać guzika który jest pewnie gdzieś ukryty. Nie ma on nic wspólnego z immo. Skoro ktoś to zastosował to alarm na pewno nie jest ori :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem :) To ja posiadam u siebie immoblizer czy nie ? Skoro jest to protector do alarmu to dlaczego jak nie przycisnę przycisku to auto nie odpali,ma to powiązanie z immo ? Może ktoś to wytłumaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno masz immo, chyba że ktoś to wyciął, ale nie sądzę. W kluczyku masz pastylkę, która przy włożeniu kluczyka w stacyjkę jest rozpoznawana przez czujnik. A alarm ma prawdopodobnie dodatkowe odcięcie zapłonu, dlatego nie odpala jak nie przyciśniesz przycisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

immobiliser masz w kluczyku z chwilą kiedy wkładasz kluczyk do stacyjki to sie wylacza immobiliser. Wydaje mi się, że w każdej B6 jest tak jesli jest orginalny alarm i nic nie bylo kombinowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co pokazałeś na zdjęciu to zabezpieczenie kd 2006. W zależności jak masz to podłączone to może pełnić kilka funkcji:

- autoryzacja kierowcy(nie trzeba wciskać ukrytego przycisku)

- anty napad i antporwanie (jeżeli ktoś Cie na światłach wyciągnie z samochodu to samochód zgaśnie po pewnym czasie)

Zrób pewien test. Zostaw tego pilota i idź do samochodu i spróbuj go odpalić i zobacz jak się zachowuje. Na 99% odpalisz normalnie autko, ale po chwili silnik Ci zgaśnie. Spróbuj kolejny raz odpalić autko...powinno zgasnąć po jeszcze krótszym czasie. 3 raz już nie odpalisz samochodu bez pilota...

Jezeli chcesz to mam instrukcje od kd2006 podaj mi na PW swojego maila to Ci prześle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...