Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o analizę logów (powód: brak mocy)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

22.00 bez latarki i przy -4*

teraz wszystko jasne :) , ja bym nawet się nie zdecydował umówić z forumowym kolegą o takiej porze i w takich warunkach na diagnostykę gdzie z góry wiadomo, że poza logami w komorę silnika trzeba zawsze zajrzeć.

Opublikowano
  • Autor

Panowie dziękuję za ożywioną dyskusję i uwagi.

Sytuacja z moją turbiną zmienia się dynamicznie, wiadomo w jaką stronę. Dziś zauważyłem, że gwałtowne wciskanie gazu, jeśli uda się wygenerować jako takie przyspieszenie, to objawia się dużą ilością szarego dymu. Cała tylna klapa pokryta jest brudem ala sadza.

Zdarza się również, że przy ruszaniu auto zgaśnie, jeśli w porę nie zwiększę obrotów do 2000. Wcześniej nie miałem problemów z ruszaniem.

Chciałbym uniknąć wielokrotnego montażu i demontażu turbiny. Sam tego nie zrobię, a płacić za to 2 lub 3 razy to tak jakby kupić połowę turbiny.

Proszę poradźcie, czy w takim stanie turbiny można jakiś czas jeździć. W łikend planuję trasę ok 600 km i obawiam się, czy nie utknę gdzieś w polu z małym dzieckiem.

Czy taki stan grozi dalszym psuciem innych elementów?[br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 18:30_________________________________________________Koledzy czy pojawiający się tryb awaryjny może mieć związek z redukcją biegów przy niskich obrotach? Zauważyłem, że tak właśnie się dzieje. Redukcja z powodu spadających obrotów, a nie przyspieszanie przed wyprzedzaniem.

Dziś mechanik stwierdził że problem bardziej jest po stronie EGR niż turbiny (zawór mocno zaolejony).

Opublikowano

Hmm nic sie nie powinno stac. Ja caly czas twierdze ze albo masz totalnie zawalone VTG, albo.... jest cos nie halo z ukladem podcisnienia (n75). Delikatnie operuj pedalem gazu i dasz rade.

Opublikowano
  • Autor

Chrobot o którym pisałem, wg mechanika (wykonał objazd) nie pochodzi z turbiny tylko którejś rolki. Odkładam wyjazdy do czasu wymiany rozrządu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.