Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Długo kręci przy rozruchu


micglo3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów!!!

Mam pewien problem z moim audi a4 b6 1.9 TDI, długo kręci przy odpalaniu i to nie ma różnicy czy ciepły czy zimny, a znów innym razem pali na dotyk. Miał ktoś podobny problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może masz zapchany filtr paliwa kiedy go wymieniałeś albo sprawdz czy pompka w zbiornika podaje paliwo przekręć kluczyk nie odpalając i słuchaj czy działa najlepiej w dwie osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz do działu elektrycznego. Podobno winny jest włącznik świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz do działu elektrycznego. Podobno winny jest włącznik świateł.

warto próbować. przetestj auto czy dobrze pali na włączonych światłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik położenia wału korbowego - G28 - potwierdz sobie Vag`iem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpalaj auto z włączonymi swiatłami jak będzie dobrze palic to włącznik swiateł do wymiany najlepiej w ase go kupic ten typ tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag nie pokazuje zadnych błedów, a włącznik świateł co ma wspólnego z odpalaniem ?:)

to się zdziwisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak odpalałem 10 razy juz dzisiaj i jak nie odpalił na dotyk to zapaliłem światła i odpalił na dotyk !! Ok ale mistrzostwo swiata dla tego kto do tego doszedł :) Muszę kupić włącznik świateł ? A może wystawczy przeczyścić styki w właczniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak odpalałem 10 razy juz dzisiaj i jak nie odpalił na dotyk to zapaliłem światła i odpalił na dotyk !! Ok ale mistrzostwo swiata dla tego kto do tego doszedł :) Muszę kupić włącznik świateł ? A może wystawczy przeczyścić styki w właczniku ?

Wiesz co, jeśli potrafisz rozebrać włącznik to możesz kombinować z czyszczeniem, tylko nie wiem czy tylko styki są winne czy coś jeszcze innego w tym przełączniku. Ja kazałem wymienić na nowy i po problemie - przy okazji mam ładny nowiuteńki włącznik i już zrobiony z lepszego materiału więc tak szybko sie nie wytrze. Jeśli o mnie chodzi to dość szybko zauważyłem, że włączone światła poprawiają rozruch, a odwiedziłem kilku mechaników którzy sprawdzali i akumulator i czujnik położenia wału , generalnie trochę też mnie to kosztowało. A w SSerwis po moich wskazówkach odnośnie świateł dość szybko doszli że to problem włącznika. także nie kombinować tylko wymieniać na nowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...