Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Brakuje oleju, zabarwiony płyn chłodniczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koledzy podpowiedzcie co to moze byc bo ze mnie slaby mechanik a i nie chce sie dac naciagnac zadnemu mechanikowi

wczoraj jechalem sobie wieczorkiem i nagle zapalila mi sie kontrolka od oleju zatrzymalem sie zgasilem auto odpalilem i kontrolka znikla dojechalem do stacji jakies 500m odczekalem 15min i na sprawdzam bagnet a tam ani kropli a to troche dziwne bo jakis miesiacz wczesniej sprawdzelm olej i bylo wszystko ok dolalem 1L odpalilem auto chwile pochodzil zgasilem odczekalem 15 min sprawdzam a bagnet dalej suchy dolalem jeszcze 0,5L i bagnet dalej suchy odkrecilem korek od plynu chlodniczego i z tego co pamietam tyo kiedys byl niebieski (chyba) a teraz jest czarny co to moze byc ? podpowiedzcie bo bede oddawal auto do mechanika i nie chce mu sie dac naciagnac na tzw. bonusowe wydatki

Opublikowano

kolego najprawdopodobniej uszczelkę pod głowicą gdzieś wydmuchało i olej dostaje sie do układu chłodzenia lub druga opcja to nieszczelna chłodnica oleju-ona również może przepuszczać olej do płynu chłodniczego. Ciężko mi powiedzieć o kosztach naprawy uszczelki głowicy ale dla porównania robiłem kiedyś ową chłodnicę oleju w golfie iV koszt 600zł z robotą

Opublikowano

Najpierw chłodnica oleju do sprawdzenia to nie duże koszty jeżeli będzie ok to uszczelka pod głowicą do wymiany ,dobra uszczelka + sprawdzenie głowicy + robocizna to koszt ok 900zł tylko nie zalewaj po zrobieniu głowicy układu płynem bo na bank będzie do płukania szlam z oleju jak ci dużo ubyło tak dwa trzy razy do spuszczenia cały układ i dopiero płyn :gwizdanie:

Opublikowano

Gdyby przedmuchało uszczelke pod głowicą to by było odczuwalne w pracy silnika. Spadek mocy, nierówne obroty.

Do spr chłodnica oleju.

Opublikowano

Mi wydmuchało uszczelkę i auto śmigało normalnie :tongue4:

Opublikowano

Na bank wydmuchana uszczelka, nie ma co filozofowa©

Im szybciej tym lepiej, no i nie jeździj już autem.

Wymień od razu szklanki, prowadnice zaworowe, uszczelniacze zaworowe i uszczelki.

Będziesz miał nowy silnik :decayed:

Opublikowano

Na bank wydmuchana uszczelka, nie ma co filozofowa©

Im szybciej tym lepiej, no i nie jeździj już autem.

Wymień od razu szklanki, prowadnice zaworowe, uszczelniacze zaworowe i uszczelki.

Będziesz miał nowy silnik :decayed:

Skad ta pewnosc.Po co szklanki wymieniac(moze byly wymieniane,albo nie maja luzu).Widze ze w kazdej twojej wypowiedzi zawsze jest to samo,juz duzo czytalem twoich postow ze bedziesz mial nowy silnik itp itd.A dol silnika w jakim stanie jest,moze panewki nie sa nowe,to po co inwestowac??

Na poczatku niech sprawdzi czy to na 100% USZCZELKA,moze sie okazac co innego.

Opublikowano

Na bank wydmuchana uszczelka, nie ma co filozofowa©

Im szybciej tym lepiej, no i nie jeździj już autem.

Wymień od razu szklanki, prowadnice zaworowe, uszczelniacze zaworowe i uszczelki.

Będziesz miał nowy silnik :decayed:

Skad ta pewnosc.Po co szklanki wymieniac(moze byly wymieniane,albo nie maja luzu).Widze ze w kazdej twojej wypowiedzi zawsze jest to samo,juz duzo czytalem twoich postow ze bedziesz mial nowy silnik itp itd.A dol silnika w jakim stanie jest,moze panewki nie sa nowe,to po co inwestowac??

Na poczatku niech sprawdzi czy to na 100% USZCZELKA,moze sie okazac co innego.

Zgadza się, niech sprawdzi. Zresztą zrobi jak chce, ale jak się rozbebesza tak poważnie silnik to warto zrobić raz a porządnie.

Czasami człowieka nie stać by robić dwa razy to samo.

Doradzam na podstawie swojego doświadczenia i wiem jakie są efekty.

Auta zrobione na pół gwizdka jeżdżą na pół gwizdka. :naughty: Tyle.

A zrobi co chce. :ON:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.