Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

A można jeszcze zamówić?

Spoko :good: z tym, że jeszcze my też nie mamy :gwizdanie: trzeba wspólnie jeszcze dorezać szczegóły związane z produkcją - główny dowodzący - rkwon :> :> :>

Rozumiem, dzięki za info ;) Na jedną sztukę piszę się na 100% :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z chęcią bym się zjawił na takim spocie ale dopiero się zalogowałem na taj stronce i jeszcze nie bardzo wiem kiedy i gdzie macie takie spotkania byłbym bardzo wdzięczny za info :)

chyba już znalazłeś info :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z chęcią bym się zjawił na takim spocie ale dopiero się zalogowałem na taj stronce i jeszcze nie bardzo wiem kiedy i gdzie macie takie spotkania byłbym bardzo wdzięczny za info :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.0 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki czyli dzisiaj też tam jesteście?????

przecież jest napisane że spoty w każdą niedzielę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest napisane że w każdą niedzielę ale chciałem się upewnić że jeśli tam pojadę to kogoś zastanę

Średnia z ostatnich kilku miesięcy to 12 aut co niedzielę. Twoje obawy są co najmniej nieuzasadnione :cool1: :cool1: :cool1:

:D

BTW, miło powitać :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac :)

ruszulem troszku temat ponownie mianowicie wyslalem zapytanie w kilkanascie miejsc z projektami

zobaczymy jakie beda ceny koszulki kolory itd :)[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 11:20_________________________________________________mam pierwsza odpowiedz

ze strony koszylkowy peel

Cena za koszulki białe z jednym nadrukiem 27zl, z dwoma 30zl.

Czarna koszulka z dwoma nadrukami 45zl, z jednym 33zl

Przy ilości do 10 sztuk.[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 12:49_________________________________________________a no i jeden wzor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy na resztę ofert i trzeba coś wybrać bo lato się kończy a my bez koszulek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta ewizja

Tutaj oferta: http://www.ew24.pl/pl/516-koszulki-nadruk

Tutaj kalkulator wycen: http://ew24.pl/koszulki

ok 50 zl koszulka z nadrukiem plus 13 zl przesylka[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 14:49_________________________________________________no i narazie nikt wiecej nie odpisal :([br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 08:52_________________________________________________odgrzewam kotlet :P projekty przesylam do drukarni z gdanska :P ale za to na ulicy łódzkiej sie mieszcza :P

[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 12:21_________________________________________________up

Cena nadruku A3 wynosi 30zł, A4- 25zł (razem z koszulką, gramatura 190) :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kolory i wzory ponizej

damskie.jpgkolorystyka.jpg

takze mozemy ustalac cos juz :P bo sie lato skonczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ustalam ze sie pisze :decayed: jak cos moge odebrac jak gdzie w woj.lodzkim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh w gdansku wiec albo kurier allbo Kimi ale mysle ze nie ma co Kimiemu d*py zawracac na kilka osob wyjdzie klika zlotych wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra sluchajcie to moze wybierzemy konkretne wzory bo o to chodzi pozniej rozmiary i kolorki :)

chyba ze mam cos jeszcze przygotowac moze ktos ma jakis pomysl na wzor ja moge go wykonac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...