Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Syczenie z okolic węży nagrzewnicy ??


pereska

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio plukalem nagrzewnice, z powodu slabego ogrzewania, wylecialo troche syfu, mianowicie problem polega na tym od czasu moje plukania ze po przejechaniu min okolo 5km (rozgrzaniu silnika) jak zgasze samochod slychac syczenie z okolic wezy idacych do i z nagrzewnicy czego wczesniej nie bylo, weze sa poprawnie do konca zalozone opaski poprawnie, nie widac zadnych wyciekow, nie rozumiem co moze byc powodem uchodzacego powietrza jesli bylaby jakas nieszczelnosc to chyba i plyn by uciekal. wczesniej jeszcze przed wymiana bylo cos takiego ze zbieralo mi sie powietrze w zbiorniczku wyrownawczm i co jakis czas otwieralem i pssssssss bylo. Czytalem troche o odpowietrzaniu i glowicy. a i jeszzce ilosc plynu w zbiorniku nie zmienila sie od wymiany z przed roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale po ostrym przejechaniu kilka razy autostradą objawy się nasiliły i musiałem zrzucac czapkę i planować głowicę. Jestem na etapie składania tych klocków.

:wtf:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale po ostrym przejechaniu kilka razy autostradą objawy się nasiliły i musiałem zrzucac czapkę i planować głowicę. Jestem na etapie składania tych klocków.

O zgrozo... Co ma płukanie nagrzewnicy do głowicy? Nie widzę związku przyczynowo skutkowego.

A syczenie jest normalne jak klima przestaje działać. Nie wiem jakie tam macie teraz temperatury w Puławach ale sprawdź czy tak się nie dzieje jak włączasz i wyłączasz klimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale po ostrym przejechaniu kilka razy autostradą objawy się nasiliły i musiałem zrzucac czapkę i planować głowicę. Jestem na etapie składania tych klocków.

O zgrozo... Co ma płukanie nagrzewnicy do głowicy? Nie widzę związku przyczynowo skutkowego.

A syczenie jest normalne jak klima przestaje działać. Nie wiem jakie tam macie teraz temperatury w Puławach ale sprawdź czy tak się nie dzieje jak włączasz i wyłączasz klimę.

to nie płukanie nagrzewnicy tylko przepływ gazu :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał: wczesniej jeszcze przed wymiana bylo cos takiego ze zbieralo mi sie powietrze w zbiorniczku wyrownawczm i co jakis czas otwieralem i pssssssss bylo.

Moja odpowiedź odnosiła się do tego problemu - tak więc luzik koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że syczy przy wyłączeniu klimy to normalne....

Jak robi się ciśnienie w zbiorniczku to juz inna rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...