Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie wiedzieli że Q i za późno pstrykli foto - chcieli zrobić z bliska :decayed:

  • Odpowiedzi 2,7 tys.
  • Wyświetleń 166,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiedzieli że Q i za późno pstrykli foto - chcieli zrobić z bliska :decayed:

Za słaby aparat mają w TVS. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Co to za frajda samemu się ścigać :decayed:

Opublikowano

Co to za frajda samemu się ścigać :decayed:

tak jest jak Cie nikt nie lubi :decayed:

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

jako że ostatnio dużo było na temat spalania to dodam coś od siebie jako że jestem po trasie Knurów - Bottrop (w de)

1. Knurów-Bottrop 980km z czego 970km autostradą

wyjazd piątek 23.00 (3 osoby na pokładzie + bagaż)

czas przejazdu: 7,40h

średnia prędkość: 124 km/h

średnie spalanie: 9,1l

prędkość w PL 130/160

prędkość w DE 150/180 w porywach 200+

jazda bez szaleństw, bez korków, raczej spokojna niż szarpana z 30min. postojem

1. Bottrop - Knurów 980km z czego 970km autostradą

wyjazd wtorek 5.00 (1 osoby na pokładzie + mały bagaż)

czas przejazdu: 7,20h

średnia prędkość: 137 km/h

średnie spalanie: 9,5l

prędkość w PL 150/180

prędkość w DE 170/200 w porywach 240

jazda już bardziej dynamiczna, zabawowa z niemcami :decayed: bez korków, często z butem w podłodze z 30min. postojem

Opublikowano

ile wchodzi do baku ?

Opublikowano

prędkość w DE 170/200 w porywach 240

jazda już bardziej dynamiczna, zabawowa z niemcami :decayed: bez korków, często z butem w podłodze z 30min. postojem

A odpowiedzialnośc za ludzi w aucie to kto brał na siebie :mysli::cool1::kox:

Myśle, że jak byś jechał w granicach 140 km/h to spalanie by było ok 7,5 l. A tak jest ponad 9, ale z takim bagażem i prędkością to źle nie jest :good:

Opublikowano
  • Autor

wg papierów 65 chyba[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 10:20_________________________________________________

prędkość w DE 170/200 w porywach 240

jazda już bardziej dynamiczna, zabawowa z niemcami :decayed: bez korków, często z butem w podłodze z 30min. postojem

A odpowiedzialnośc za ludzi w aucie to kto brał na siebie :mysli::cool1::kox:

jakich ludzi :mysli:

napisałem że jechałem sam :)

Opublikowano

O przepraszam

jakich ludzi :mysli:

napisałem że jechałem sam

o sorki nie doczytałem, że sam wracałeś, zostawiłeś rodzine za granicą :good::evil:

Opublikowano

miron78, na moje oko wersja pierwsza kompletnie bez sensu :decayed:

w wersji drugiej prędkość niewiele większa a świat przesuwa się zdecydowanie szybciej i jest ciekawiej, a różnica w spalaniu powalająca :wink4:

jakbyś robił takie trasy raz w tygodniu to można by się bawić w optymalizacje spalania, ale nie po to masz 280ps pod maską, żeby się snuć :wink4:

130-160 moje 2.0T pali 8.5-9, powyżej spalane rośnie nieproporcjonalnie do wzrostu prędkości :decayed:

Opublikowano

Nie zapomnij że jak wracałeś to miałeś z górki i lepsze paliwo :wink4:

Opublikowano

prędkość w PL 130/160

prędkość w DE 150/180 w porywach 200+

jazda bez szaleństw,

prędkość w PL 150/180

prędkość w DE 170/200 w porywach 240

jazda już bardziej dynamiczna,

Hehehe, jak ja lubie takie teorie. Jazda bez szalenst lub dynamiczna. LOL

Moze w Niemcowni to tak ale ogolnie takie predkosci sa zabojcze. Mowie oczywiscie o drogach publicznych. O Polsce nie wspomne..

miron78: pomysl troche o rodzinie i ze napewno jest ktos dla kogos jestes bardzo wazny w zyciu..

Koniec kazania :)

PS: Chyba za dlugo juz jestem w Norwegii..

Opublikowano

prędkość w PL 130/160

prędkość w DE 150/180 w porywach 200+

jazda bez szaleństw,

prędkość w PL 150/180

prędkość w DE 170/200 w porywach 240

jazda już bardziej dynamiczna,

Hehehe, jak ja lubie takie teorie. Jazda bez szalenst lub dynamiczna. LOL

Moze w Niemcowni to tak ale ogolnie takie predkosci sa zabojcze. Mowie oczywiscie o drogach publicznych. O Polsce nie wspomne..

miron78: pomysl troche o rodzinie i ze napewno jest ktos dla kogos jestes bardzo wazny w zyciu..

Koniec kazania :)

PS: Chyba za dlugo juz jestem w Norwegii..

Przecież pisał że 970km z 980km jechał autostradą a nie drogą publiczną, więc nie wiem po co to "kazanie" :cool1:

Opublikowano
  • Autor

prędkość w PL 130/160

prędkość w DE 150/180 w porywach 200+

jazda bez szaleństw,

prędkość w PL 150/180

prędkość w DE 170/200 w porywach 240

jazda już bardziej dynamiczna,

Hehehe, jak ja lubie takie teorie. Jazda bez szalenst lub dynamiczna. LOL

Moze w Niemcowni to tak ale ogolnie takie predkosci sa zabojcze. Mowie oczywiscie o drogach publicznych. O Polsce nie wspomne..

miron78: pomysl troche o rodzinie i ze napewno jest ktos dla kogos jestes bardzo wazny w zyciu..

Koniec kazania :)

PS: Chyba za dlugo juz jestem w Norwegii..

Makki - może nie do końca jest to zrozumiale napisane ale mozesz być pewny że całość trasy była mega bezpieczna i wszędzie z głową i pewnie jechał byś tyle samo :)

zarówno prędkości 170/200 ( na puste, 3 pasmowe autostrady w niemczech )

jak i 130/180 (autostrada A4 gliwice-olszyna) są jak najbardziej normalne i daleko im do szaleństw

Ps. oczywiście dodam jeszcze że zarówno po stronie niemieckiej jak i polskiej stosowałem się do wszystkich ograniczeń chwilowych ( czyli jechałem max ograniczenie +15km/h )

Opublikowano

prędkość w PL 130/160

prędkość w DE 150/180 w porywach 200+

jazda bez szaleństw,

prędkość w PL 150/180

prędkość w DE 170/200 w porywach 240

jazda już bardziej dynamiczna,

Hehehe, jak ja lubie takie teorie. Jazda bez szalenst lub dynamiczna. LOL

Moze w Niemcowni to tak ale ogolnie takie predkosci sa zabojcze. Mowie oczywiscie o drogach publicznych. O Polsce nie wspomne..

miron78: pomysl troche o rodzinie i ze napewno jest ktos dla kogos jestes bardzo wazny w zyciu..

Koniec kazania :)

PS: Chyba za dlugo juz jestem w Norwegii..

Przecież pisał że 970km z 980km jechał autostradą a nie drogą publiczną, więc nie wiem po co to "kazanie" :cool1:

Dobra moze zle sie wyrazilem.

Kazdy ma swoja teorie na temat predkosci itp.

Nie bez przyczyny zalecana predkosc na autobahnach to 120km/h..

Ja tam sie uspokoilem z taka jazda. Szkoda swojego zycia i innych.

Wyciagalem 2 razy ludzi z rozbitych aut z czego jeden na moich oczach zmarl.

Przy pierwszej pomocy troche sie naogladalem tez.

To tylko takie moje osobiste zdanie.

Opublikowano

Miron napisz lepiej jak szybko jechałeś z Olszyny pierwsze 90 km :decayed:

BTW wynik spalania w bardzo przyzwoity aczkolwiek normalny jak na ten silnik w B8 :)

Opublikowano
  • Autor

Miron napisz lepiej jak szybko jechałeś z Olszyny pierwsze 90 km :decayed:

BTW wynik spalania w bardzo przyzwoity aczkolwiek normalny jak na ten silnik w B8 :)

ad.1 80km/h :bag:

ad.2 jakoś tak nie wiem dlaczego spodziewałem się mniejszego spalania

W dniu zakupu auta i powrotu do domu ( nie pamiętam niestety średniej prdękości ) spalanie miałem 7,4 ( ale chyba nie przekraczałem wtedy 160km/h )

Opublikowano

Zastosuj ze 2 razy na pełne baki STP do czyszczenia wtryskiwaczy w Dieslu powinno się poprawić ździebełko :wink4:

Opublikowano

W dniu zakupu auta i powrotu do domu ( nie pamiętam niestety średniej prdękości ) spalanie miałem 7,4 ( ale chyba nie przekraczałem wtedy 160km/h )

Właśnie dobrze piszesz, jak wracaliśmy z Bukowiny 140-150km/h to u Patryka było średnie ok 7l.

Opublikowano

No nie mało Ci spalił... :mysli:

Kuva nie jestem w stanie takiego wyniku w Polsce zrobić.

8,5 to max..a tez na 20..a wierze ze i ty nie szalales bardzo...moze na niemieckich drogach jadac bardzo dlugo 200 tez bym tak miał.. :mysli:

Zauwazylem natomiast jedno ze po procesie wypalania DPF pali wyraznie mniej..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.