Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ceny wariują !!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W promieniu 50 km ode mnie było kiedyś (stosunkowo niedawno - jeszcze 5,10 lat temu) 5 cukrowni - Malbork, Nowy Staw, Stare Pole (te 3 oddalone od siebie może 10km) Pelplin i Pruszcz Gdański. Dziś została tylko jedna w samym centrum miasta Malborka :kox: Zamiast zostawić którąś na zadupiach takich właśnie jak Nowy Staw ale tu się nie ma co dopatrywać logiki... :decayed:

Pewnie Pfeifer wykupił i pozamykał.[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 03:57_________________________________________________Patrzcie na to jak wiara cukier kupuje

http://allegro.pl/najlepszy-cukier-z-niemiec-1kg-3-33zl-express-i1530394015.html

Opublikowano

Sami rozsyłali plotki, że cukier będzie po 5 zł kg, koncerny to podchwyciły i mają 5 zł...

Opublikowano

poszukajcie sobie dzisiejszej rozmowy Rostowski - Olejnik w radiu zet , wszystko na temat :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Olej napędowy, który kiedyś był znacznie tańszy od benzyny, może wkrótce kosztować więcej od niej - za sprawą Komisji Europejskiej.

Najnowszy pomysł KE jest taki, by podnieść akcyzę na diesla, tak by stał się droższy od benzyny - ujawnił dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

W polskich warunkach oznacza to, że ON będzie droższy o ok. 60 gr na litrze, czyli jego cena poszybuje ponad poziom 5,60 zł za litr.

skoro zdrożeje ropa ,to i wszystko w sklepach pójdzie w góre :wallbash:
Opublikowano

Wychodzi na to, że tak

Opublikowano

Tak właśnie wszystkich robią w ciula. Średnią pensję również podają brutto, bo dlaczego podawać część wynagrodzenia, później ludzie myślą, kto tyle zarabia skoro średnia pensja to 3000zł. Niestety nie wiedzą tego, że te 3000 zł to w rzeczywistości trochę ponad 2000 zł. Na każdym kroku wciskają nam ciemnotę do łbów.

Opublikowano

Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli powtórkę z historii - gdzie za dwie bułki trzeba było zapłacić 10 000zł :kox:

Rząd się chwalił ze Polska tak dobrze wyszła z kryzysu, a g... prawda kryzys dopiero do nas idzie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

podobno przez największe od 100lat susze w Chinach cena za żywności ma stopniowo piąć się góre,i ma być nawet do 200% drożej :blink:

a pensje spadają :gwizdanie:

w firmie Tele-Fonika gdzie pracuje zarobki spadły z 17zł/h na 13zł/h :wallbash: i grożą zwolnieniami :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.