Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy istnieje patent na montaż foteli z B7 do B5


pastaldo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Mam możliwość zakupić siedzenia z B7 avant w dobrej cenie. Czy istnieje jakas opcja montarzu do sedana B5 ? Wiem że P&P nie da sie ale może ktos zna sposób przeróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byś miał spawarke to mozez całe szyny przespawać i wtedy wejdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolega wyzej :) ale moim zdaniem zbedny zabieg =] mozesz se fajniejsze zamowic i pod szyne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm może i spawarka by sie znalazła u znajomego ale to dość spore przemeblowanie.

Kolega z forum mi zaproponował fotele z B7 avant grzane elektryczne za 350zł komplet dlatego sie zanstanawiałem. Dostane w takich lub mniejszych pieniądzach jakieś fajne fotele do B5 sedana? Nie ukrywam że głównie zalezy mi na grzaniu bo te co mam najgorsze nie sa tylko trzeba by je wyprać :wink4:

Chyba że założyć do swoich tylko maty :przebiegly:

Ale za takie maty też wołają ponad 200zł żeby kupić komplet na 2 fotele ;(

Stąd moje pytanie. Bo pomyślałem że może te szyny sa też przykręcane i wystarczyło by wyrwać szyny od B7 i przykręcić :confused4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 09:42_________________________________________________A np samą tapicerkę z gąbkami i matami da się przełozyć na stelaż foteli z B5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 zł dobra cena :P Tylko zależy od stanu .. za 350 nie bardzo łądne kupisz i to w dodatku z grzaniem

a że tak zapytam co z tyłem ? ma się rozumieć że będzie i kanapa w zestawie ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 zł dobra cena :P Tylko zależy od stanu .. za 350 nie bardzo łądne kupisz i to w dodatku z grzaniem

a że tak zapytam co z tyłem ? ma się rozumieć że będzie i kanapa w zestawie ? :hi:

Tak 2 fotele i kanapa.

Gość niema do nich boczków na drzwi. Ponoć sa ok i gośc sie chce ich pozbyc bo żona go męczy żeby zwolnił miejsce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak żona męczy to ja rozumiem go ... hehe

a to spoko bo kiedyś widziałem podobny patent ale w vw ale gosc miał same fotele i tak to no wiesz ohydnie wyglądało.

jak spoko stan to bierz , w sumie spawara i do dzieła . a boczki i tak by nie spasowały :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak żona męczy to ja rozumiem go ... hehe

a to spoko bo kiedyś widziałem podobny patent ale w vw ale gosc miał same fotele i tak to no wiesz ohydnie wyglądało.

jak spoko stan to bierz , w sumie spawara i do dzieła . a boczki i tak by nie spasowały :hi:

No własnie sie tak zastanawiam imoże sie zdecyduje. Tyle że czemu okazje sie biora wtedy kiedy w portfelu malo? :wink4:

A wiesz może jak jest z montażem kanapy z b7 avant? Bo jak pewnie zauważysz ja mam sedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyrezasz te fotele, to nie zapomnij zrobić fotostory dla potomności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wygląda sprawa z tymi fotelami z b6/b7? Dało się coś zrobić ?

Pytanie mam jedno: czy nie da się po prostu przekręcić samego fotela do stelaża od b5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ucichł.a tez jestem ciekawy jak sie sprawa ma.bo juz od dłuższego czasu mysle nad tym patentem.tylko ja bym zakładał same fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój..każdy by chciał wyrezać, ale nikt jeszcze tego nei zrobił :wink: A jak nawet ktoś zajął by sobie ten dzień i przespawał szyny to tylna kanapa nie bedzie pasować do reszty więc misja "ftopa":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój..każdy by chciał wyrezać, ale nikt jeszcze tego nei zrobił :wink: A jak nawet ktoś zajął by sobie ten dzień i przespawał szyny to tylna kanapa nie bedzie pasować do reszty więc misja "ftopa":decayed:

a czemu kanapa ma nie pasowac do reszty?chodzi o kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...