Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośne wycie wewnątrz samochodu po otwarciu panelu radia, pomocy.


Rekomendowane odpowiedzi

Juz się na ten temat rozpisywałam, ale nadal szukam pomocy.

Otóż mam w mojej A4 2001 radyjko Travelpilot by Blaupunkt RNS 3 z nawigacją. Radio gra super, dopóki nie otworzy sie panelu żeby np włożyć płytę do zmieniarki, wtedy po kilku minutach zaczyna wyć bardzo głośna syrena wewnątrz auta, coś jakby jakiś alarm, i wtedy radio przestaje grać, trzeba albo wyłączyć zapłon albo nacisnąć przycisk służący do wysuwania płyty z przegladarki. Później ten alarm załącza się samoistnie w trakcie jazdy nawet jak nie dotyka sie radia i nie otwiera panelu. Jeste to strasznie głośne wycie. Z tego co się orientuje to model radia jest dość stary, mozliwe ze sprzedawca w komisie mógł podmienić nowsze radio na stare i uruchomic jakis alarm? czy w ogóle istnieją takie alarmy w radiu? kurcze musiał ktoś mieć podobny problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie posiadasz... to do instrukcji Blaupunktów masz w necie łatwy dostęp - dobrze przyjrzyj się podłączeniu radia[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 09:38_________________________________________________może link zadziała:

http://www.blaupunkt.de/index.php?id=1142&no_cache=1&L=1&uid=3173&tx_ddfservicedoku_pi1[view]=single

Podpowiem jeszcze tylko że jeśli masz jakiś alarm w aucie to może radio jest podpięte do niego - ochrona przed kradzieżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...