Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie amortyzatory do sprężyny Eibach Pro-Kit -30mm.


miro44

Rekomendowane odpowiedzi

Mam amory 1BE i od tygodnia sprezyny eibach -30 i swierdzam ze komfort większy na eibachu niz sprezynach s-line.

Miałeś oryginalny zawias s-linie ? Jeśli tak to sprężyny miałeś 1BV, które są dużo twardsze niż 1BE (ori amorki są takie same przy 1BE i 1BV), stąd odczucie, że jest bardziej komfortowo na Eibachu. Ja zastanawiam się czy na Pro-Kicie jest porównywalnie jak na 1BE, czy jeszcze bardziej komfortowo czyt. miękko:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem amory i spręzyny od s-line dokładnie 1BE.

Wg oznaczeń podwieszonych w tym dziale amory 1BE są inne niż 1BV i z oznaczeń wynikało że kupiłem amory 1BE a sprezyny podobno są takie same w 1BE i 1BV (tak kiedyś wyczytałem na forum w jakimś wątku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie się nie zgadzać,ale seryjny amor ze sprężyną Eibach nie pracuje dobrze,zmienia się jego skok,niby jest to do zaakceptowania i firma tak twierdzi,ale nie zaleca montażu do seryjnych amorów.Nie da się zmienić fizyki.Próbowałem to w innym aucie i auto z Eibachami i seryjnym amorem dużo gorzej się prowadziło niż Eibach+amorek Koni Sport.Kolega pracuje w fabryce Delphi w Krośnie,mają specjalne testery i jednoznacznie odradza przeróbki zawieszenia samymi sprężynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co znalazłem w internecie to b8 jest o takiej samej charakterystyce co b6 tylko ma krótszy skok (czyli przystosowany jest do obniżonego zawieszenia) poza tym w zerkopolu można przerobić b6 na b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...