Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] ciemne szyby do niebieskich audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tez tak myślę zabardzo ciemne z przodu :th:

Opublikowano

ja juz takie autko kupilem :D o wiele za mocno jest :( w nocy ledwo widac

Opublikowano

ja juz takie autko kupilem :D o wiele za mocno jest :( w nocy ledwo widac

w nocy rzeczywiście musi być nie wesoło, ale wygląda nawet, nawet :cool:

Opublikowano

lukep :>a dowód rejestracyjny jeszcze masz czy już Ci zabrali??

Opublikowano

jeszcze mam :D jak zabiora to wtedy sciagne te boczne przednie. a na lato zaloze te fajne chromowki :)

Opublikowano

pytałem u mnie w okolicy, i sam tyl folia to wydatek rzedu 500zł, ale jak mowilem dal mnie kicha i nie bede robil... chociaz z przyciemnionymi wyglada o wiele lepiej... :wink4:

Opublikowano

ciemne szybki są miszcz i wydaje mi sie że do każdego koloru karoserii pasują tylko od gustu zależy jak ciemne :wink4: nie podoba mi sie auto z zupełnie jasnymi szybami :sick3:

Opublikowano

a mi sie podoba, tylko jak masz srodek na wypasie z jasna skora, to wyglada za***iście... widzialem kiedys golfika II z zewnatrz standart, tylko czarny lakier na polysk, czysciutkie szybki, i kremowa skora, wygladalo :kox:

Opublikowano

a mi sie podoba, tylko jak masz srodek na wypasie z jasna skora, to wyglada za***iście... widzialem kiedys golfika II z zewnatrz standart, tylko czarny lakier na polysk, czysciutkie szybki, i kremowa skora, wygladalo :kox:

Wszystko kwestia gustu.Jeśli nie beton to do każdego koloru pasuje... :th:

Opublikowano

Ja też się skusze na przyciemnionko... tyle że tak jak koledzy mówią.. na lajcie żadna smoła..

Myślę że tak 15% przód 30% tył zresztą jeszcze oblukam u ściemniacza.

U mnie niedaleko jest serwis szyb i tam kolesie ściemniają. Do mojej b5-tki powiedzieli mi 450zł wraz z folią Foliatec.

Opublikowano

Proszę bardzo niebieskie Audi z przyciemnionymi szybami :th:

e3af0f07bd6aa914.jpg

Opublikowano

ładnie, bardzo ładnie, i ku takiemu czemus bym sie skłaniał... fajnie to wyglada no i mysle ze by sie Miski nie trzepialy... :th:

Opublikowano

ładnie, bardzo ładnie, i ku takiemu czemus bym sie skłaniał... fajnie to wyglada no i mysle ze by sie Miski nie trzepialy... :th:

Miło,super widoczność,wizja też,i tak jak piszesz władza przymknie oko :th:

Opublikowano

Najlepiej sciemnic wszystkie szyby tak samo :th: albo tynią troszkę mocniej :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.