Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Spadek mocy na 6 biegu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

Jadąc po autostradzie (w Niemczech bez ograniczeń prędkości) zauważyłem, że moje a4 jest strasznie ospałe na 6 biegu. Bardzo wolno nabiera prędkości, w szczególności jeżeli chodzi o prędkość rzędu 180-190 km/h. Wiem, że 2,0 tdi nie jest demonem prędkości, mimo wszystko wiem jak auto przyśpieszało wcześniej, a jak teraz. Różnica jest kolosalna. Pozostał mi 1000 km do wymiany filtrów, w tym filtru paliwa. Ponadto samochód ma odłączony zawór recyrkulacji spalin, więc nieustannie pali się kontrolka silnika. Moje przypuszczenie to zapchany filtr paliwa. Znajomy wspomniał też o możliwości przechodzenia na 6 biegu w tryb awaryjny, jednakże nie wiem czy dawałoby to takie objawy. Proszę o poradę.

Opublikowano

Nie czekaj te 1k km tylko już wymień te filtry :) Wtedy można gadać dalej :)

Opublikowano

jak byś miał tryb awaryjny to byś o ile dobrze pamiętam nie mógł 130 przekroczyć :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Nie czekaj te 1k km tylko już wymień te filtry :) Wtedy można gadać dalej :)

Tak też zrobię.

jak byś miał tryb awaryjny to byś o ile dobrze pamiętam nie mógł 130 przekroczyć :chytry:

Do teorii trybu awaryjnego również podchodzę sceptycznie, choć fachowcem nie jestem.

Ma ktoś jeszcze inne ewentualne pomysły...?

Opublikowano

Masz przy fotelu dodatkowe pedały hamulca (jak nauka jazdy) i pasażer zdygał przy takiej prędkości i zaczął hamować :polew:

Sory za OT ale jak mi to przyszło do głowy to nie mogłem sie powstrzymać :polew::wink4:

Opublikowano

tryb awaryjny a kontrolka check engine to całkiem dwie inne sprawy. Druga sprawa że masz jakąs fuszerke zrobioną bo przy poprawnie odłączonym EGRze nic nie świeci... (ja tak mam)

Najlepiej podepnij VAGa i zobacz czy ten błąd jest w ogóle od tego...

Opublikowano
  • Autor

Masz przy fotelu dodatkowe pedały hamulca (jak nauka jazdy) i pasażer zdygał przy takiej prędkości i zaczął hamować :polew:

Sory za OT ale jak mi to przyszło do głowy to nie mogłem sie powstrzymać :polew::wink4:

Nie ma problemu :)

tryb awaryjny a kontrolka check engine to całkiem dwie inne sprawy. Druga sprawa że masz jakąs fuszerke zrobioną bo przy poprawnie odłączonym EGRze nic nie świeci... (ja tak mam)

Najlepiej podepnij VAGa i zobacz czy ten błąd jest w ogóle od tego...

Dzięki za info. Być może jutro uda mi się podpiąć VAG'a. Wówczas zobaczymy co i jak...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.