Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Przełącznik od gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Jestem już po zabiegu założenia instalacji. śmiga pięknie nie czuć różnicy, ale mam pewien mały problemik.

Kazałem sobie schować przełącznik w kieszonce pod kierownicą od góry żeby nie było go widać, nie chciałem szpecić deski, ale teraz trochę żałuję tej decyzji, nie widać kiedy się skończy gaz nie widać czy się przełączyło czy nie .

Jak myślicie dam rade sam przełożyć ten przełącznik czy raczej się za to nie brać, trzeba coś lutować czy tylko spinki jakieś są, czy można to odpinać i potem spiąć bez przeprogramowania czegoś? I w końcu gdzie go dać żeby się nie rzucał za bardzo ale żeby był widoczny :).

Pozdrawiam

Opublikowano

Czy się da przenieść to nie wiem dokładnie. Może odłączyć akumulator, przeciąć kabelki i po przeniesieniu polutować je. Ale niech ktoś mądrzejszy się wypowie.

Ja mam przełącznik schowany w schowku -"kieszonce" w konsoli środkowej przy włączniku awaryjnych. Łatwy dostęp do niego, jak trzeba to go widać, jak nie to zamykam klapkę i nic nie ma. Nawet nie widać że jest instalacja lpg-wlew pod klapką pb.

Pozdrawiam

Opublikowano

Przełacznik jest na wtyczkę - możesz ją wyjąć bez żadnych konsekwencji. Zobacz, czy monter nie zostawił nadmiaru przewodu - one z reguły są długie. Jeśli będzie za krótko spokojnie możesz przeciąć i dolutować, jednak ja udałbym się do zakładu montażu, żeby nie było potem problemu w razie awarii, że cos tam było lutowane. Poza tym dobry zakład powinien przymknąć oko i przełożyć Ci tę centralkę gratis.

Jak masz schowek na prawo od awaryjnych, to to jest dobre miejsce. Ja dodatkowo zainstalowałem sobie kontrolkę w oryginalnych zegarach.

Opublikowano

Przełacznik jest na wtyczkę - możesz ją wyjąć bez żadnych konsekwencji. Zobacz, czy monter nie zostawił nadmiaru przewodu - one z reguły są długie. Jeśli będzie za krótko spokojnie możesz przeciąć i dolutować, jednak ja udałbym się do zakładu montażu, żeby nie było potem problemu w razie awarii, że cos tam było lutowane. Poza tym dobry zakład powinien przymknąć oko i przełożyć Ci tę centralkę gratis.

Jak masz schowek na prawo od awaryjnych, to to jest dobre miejsce. Ja dodatkowo zainstalowałem sobie kontrolkę w oryginalnych zegarach.

ano nie wszystkie maja wtyczki...

do autora tematu... kazda samodzielna ingerencja w instalacje gazowa wiąże sie z utrata gwarancji... jedz do gazownika zagadaj i mysle ze Ci to zrobia bez problemu.

Opublikowano

Przełacznik jest na wtyczkę - możesz ją wyjąć bez żadnych konsekwencji. Zobacz, czy monter nie zostawił nadmiaru przewodu - one z reguły są długie. Jeśli będzie za krótko spokojnie możesz przeciąć i dolutować, jednak ja udałbym się do zakładu montażu, żeby nie było potem problemu w razie awarii, że cos tam było lutowane. Poza tym dobry zakład powinien przymknąć oko i przełożyć Ci tę centralkę gratis.

Jak masz schowek na prawo od awaryjnych, to to jest dobre miejsce. Ja dodatkowo zainstalowałem sobie kontrolkę w oryginalnych zegarach.

ano nie wszystkie maja wtyczki...

do autora tematu... kazda samodzielna ingerencja w instalacje gazowa wiąże sie z utrata gwarancji... jedz do gazownika zagadaj i mysle ze Ci to zrobia bez problemu.

dowiedz sie u gazownika bo mozesz stracic gwarancje...

Opublikowano

Na pewno stracisz gwarancję ! To jest ingerencja w instalacje jak coś się zepsuje potem, na pewno nie przez ten Twój zabieg, ale gazownik zwymyśla, że to przez to i nie ma gwarancji. Jedź i przenieś to u gazownika, który dał Ci gwarancję na usługę - nawet jak trzeba będzie zapłacić to ile 50 zł ? w sumie to Twój błąd he że tam to chciałeś zamontować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.