Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kierownica - HELP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Po przestudiowaniu forum nie znalazłem odpowiedzi na swój problem....

Miałem wczesniej 3-ramienna kierownice sportową. Poduszka została stara, zmieniło sie tylko KOŁO KIEROWNICY.

Posiadam automata i udało mi sie dostac taką samą tylko z guzikami po prawej i lewej posiada ona + i - .

Moduł kolumny kierowniczej jaki posiadam jest z literką F (lowline) wiec potrzebuje następny z literką N zamówiłem w ASO i będzie na dniach...

Czy musze wymienić taśme kierownicy aby działały przyciski jesli mam 6 pin ? Z tego co wiem wszystkie kierownice multi w B6/7 miały tasme 12 PIN ?

Czy to prawda ?

Guziczki na kierownicy sie jeszcze nie podswietlają... Czy po instalacji modułu i taśmy wszystko zagra ?

Skrzynia biegów tiptronic - zakodowana przyjeła kodowanie tipa w kierownicy

RNS-E - przyjeło kodowanie bez problemu

Moduł czeka na wymiane ale to lada moment....

Czy coś oprucz taśmy 12 Pin może mnie jeszcze zatrzymać w rezanku ? :mysli:

Mam dokładnie taką kierownice :

1494953034

[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:30_________________________________________________EDIT: Jakie funkcje posiadają guziki na kierownicy ? Z tego co wiem po lewej głośność po prawej biegi tak ?? Bo na tym ostatnim najbardziej mi zależy ;)

Opublikowano

To są guziki tylko do tiptronica. W b6 nie było kierownic 3 ramienny z multifunkcją. Jeżeli podłączysz moduł N i taśmę z końcówką D lub E (12pin) do tego okablowanie odpowiednie - przyciski będą podświetlane. Zakodujesz jeszcze vagiem w 16 w pozycji 3 numer 1 i będą Ci chodziły przyciski do zmiany biegów (swoją drogą moim zdaniem mod całkowicie bez sensu) ponieważ:

1. Wymieniasz w sumie wszystko tylko poduszka zostaje a dodajesz jedną funkcję która i tak z przyciskami jest beznadziejna (nie ma to jak łopatki z B7).

2. Najbardziej z Twojego postu zaciekawiło mnie stwierdzenie że moduł N zamówiłeś w ASO - ciekawe ile taka przyjemność kosztuje bo w dziale sprzedam 100 zł :D

jeżeli dałeś za moduł N 800 zł tak jak podaje gajos to mod jest mega :good: w tej cenie można dostać kiere 3 pikowaną z łopatkami i mf z poduszką :) ale co nowe to nowe a jeszcze z ASO to hoho :)

jeżeli masz pytania o podłączenie wszystkiego pisz - chętnie Ci pomogę

Opublikowano
  • Autor

Kolego mam dobry dostep do czesci w moim aso. Jestem klijentem NORA i mam max rabaty a do tego fakturka... jutro dzialam i zobacze jak to dziala. Jak cos to zawsze mozna zalozyc kierke z b7. Swoja droga modul bedzie mnie kosztowal duzo mniej niz piszesz....

Pozdro

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Opublikowano

moduł z ASO :polew:

5)Moduł pod tempomat. kiere multi do B6 z końcówką N

modu.jpg

cena:120 z wysyłem

1. Wymieniasz w sumie wszystko tylko poduszka zostaje a dodajesz jedną funkcję która i tak z przyciskami jest beznadziejna (nie ma to jak łopatki z B7).

jeżeli dałeś za moduł N 800 zł tak jak podaje gajos to mod jest mega :good: w tej cenie można dostać kiere 3 pikowaną z łopatkami i mf z poduszką :) ale co nowe to nowe a jeszcze z ASO to hoho :)

jeżeli masz pytania o podłączenie wszystkiego pisz - chętnie Ci pomogę

też bym wolał założyć kierę z b7 z łopatkami i Mu-FU :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.