Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] 17 czy 18 et 35 57mm 8j 225/40? Jak najwiecej za i przeciw na wczoraj!


lolek3003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie... kufa nie mam pojecia co robic...ugadalem juz sobie ladne 17 bo mowie moze faktycznie ta 18 bedzie zbyt duza wjade w jakas pajde i wyebie mi nadkole czy cóś :tongue4: ale teraz dowiaduje sie ze sa na sprzedaz za***iste 18 s line(na szybko bez zdjec chodzi mi konkretnie o takie same jak ma kolega Glinek w swojej B6 na airze) i mam dac znac do godziny 22 bo jest juz na nie kupiec ale jak cos to na mnie czekaja!!!! Pomozcie!! B5 mam na glebie, ile dokladnie? nie mam pojecia ale przod na 15 stalofeldze mam na rowno z nadkolem, jest tez twardo. siedza sprezyny H&R ale nie mam pojecia jakie... teraz jesli chodziloby o 17 to sa to tez s line ET 43 7.5J Natomiast te 18 to ET 35 i 8 J z opona 225/40 ...

Blagam piszcie co i jak czy na tej 18 nic mi sie nie wyebie (poza zawiecha) poprostu piszcie i przemowcie mi cos konkretnego do rozumu!!!!! :polew: Przepraszam za balagan!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak 18" są oryginalne, to bierz - nic Ci się nie stanie, bo chłopaki jeżdżą na większych glebach, gwintach i dają sobie radę. Na 225/40 będziesz mocno czuł różnicę i nie słuchaj, jak ktoś pisze, że nie :wink4: Sam taki profil mam, na twardych amorach i sprężynach H&R i rozbieżność - lato/zima jest bardzo odczuwalna (jedynie nie zaraz po założeniu 18", bo banan nie schodzi z ryja jak sie po zimie spojrzy na duże koło).

Jak masz do wyboru 17 i 18", to śmiało weź 18 - później się napatrzysz i będziesz nam marudził :kox: - poza tym to kwestia również terenów, po których się poruszasz - 225/40 to mało gumy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki kola juz od wczoraj w moim posiadaniu :> Dzisiaj po pracy chwila wolnego czasu, wolny garaz i 15` staloelgi wylatuja z hukiem! :evil: O tereny powiedzmy ze sie nie martwie bo nawet na tych 15 balonem 195/65 jezdze jak chory i wymijam wszystko co sie da a wyebane w kosmos drogi omijam szerokil lukiem jadac do okola ! :evil: Asz juz sie nie moge doczekac :> hehe

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...