Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyglada na to ze przeplywomierz tnie gnoj ...

Opublikowano

ciezko wyczuc... ale wychodzi ze tak...

Kto robil te modyfikacje ?

Opublikowano
  • Autor

ciezko wyczuc... ale wychodzi ze tak...

Kto robil te modyfikacje ?

:hi:

Co masz na myśli pisząc modyfikacje?

jeżeli o program to Witek, a jeżeli o logi to kolega mi robił.

Opublikowano

ale kątsynchronizacji do poprawki.

stp na przeczyszczenie

spanky ma racje :hi:

Opublikowano
  • Autor

ale kątsynchronizacji do poprawki.

stp na przeczyszczenie

spanky ma racje :hi:

Na rozrządzie mam zrobione ok 40tys więc już go pewnie nie ustawi idealnie, więc nie będę się go czepiał tylko niedługo wymienię.

STP masz racje zaaplikuję przy następnym tankowaniu.

To co przepływka do wymiany?

Opublikowano

ustaw synchronizacje na kole zbatym w którym masz trzy otwory tzw.fasolki popuść śruby i ustaw według 004.

jak masz na podmianke przepływke to podepnij i wtedy vag.

Opublikowano
  • Autor

ustaw synchronizacje na kole zbatym w którym masz trzy otwory tzw.fasolki popuść śruby i ustaw według 004.

jak masz na podmianke przepływke to podepnij i wtedy vag.

Sam nie ust. rozrządu bo się na tym nie znam więć nie będę sie czepiał.

Przepływkę podmienię, i zobaczymy jak serce będzie cykało.

Opublikowano

Cos siedzi w dolocie.

Opublikowano
  • Autor

Cos siedzi w dolocie.

co masz na myśli?

Opublikowano

Cos siedzi w dolocie.

co masz na myśli?

Dziwne wskazania przeplywki. najpierw idzie w gore, potem troche spada i potem znowu w gore :mysli:

Opublikowano

Ja wiem czy dziwne. Zobacz 010... tam wszystko widac.

Podmien przeplywomierz i wykonaj 010,008 i 001 - dynamiczne.

pozdrawiam

Opublikowano

moim zdaniem to tez lmm

Opublikowano

W Inter Carsie cena pewnie podobna mi wyjdzie.

podejrzewam ze będzie drożej

Opublikowano
  • Autor

W Inter Carsie cena pewnie podobna mi wyjdzie.

podejrzewam ze będzie drożej

ale ta firma tej przepływy jest ok? będzie to sprawnie działało?

[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:16_________________________________________________STP już zalany z Shellem V-power może poprawi trochę wtryski. [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 20:17_________________________________________________

moim zdaniem to tez lmm

co masz na myśli? Bo takie skróty nic mi nie pomogą w zwalczeniu problemu i usterek. Nie znam się na tym wszystkim wię jak możesz to proszę jasno i "prosto z mostu" :wink4:

Opublikowano

Sam nie ust. rozrządu bo się na tym nie znam więć nie będę sie czepiał.

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t74986.0.html;highlight=k%C4%85t+synchronizacji

co masz na myśli? Bo takie skróty nic mi nie pomogą w zwalczeniu problemu i usterek. Nie znam się na tym wszystkim wię jak możesz to proszę jasno i "prosto z mostu" :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15406.0

Opublikowano
  • Autor

Sam nie ust. rozrządu bo się na tym nie znam więć nie będę sie czepiał.

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t74986.0.html;highlight=k%C4%85t+synchronizacji

co masz na myśli? Bo takie skróty nic mi nie pomogą w zwalczeniu problemu i usterek. Nie znam się na tym wszystkim wię jak możesz to proszę jasno i "prosto z mostu" :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15406.0

:notworthy:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 21:33_________________________________________________Pany wymieniłem przepływkę na nową ori Boscha i furacz śmiga aż miło. Dzięki za pomoc. Zrobię na dniach kolejne logi już po korekcie rozrządu to zerkniecie jak tam to się ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.