Problem z wprowadzeniem kodu do radia Chorus

Witam wszystkich, wiem ze ten temat był wałkowany wielokrotnie i czytałem chyba wszystkie posty na ten temat. Posiadam Audi A4 1998 i zamontowane w nim oryginalne radio Blaupunkta Chorus. Niestety od kupna jest ono zakodowane. Posiadam kod odblokowywujacy ale mam problem z jego wprowadzeniem. Wg waszych poleceń naciskam RDS i TP ale niestety nic mi sie nie dzieje. Na wyświetlaczu pokazane są dwie malutkie pionowe kreseczki które oznaczają dwukrotnie źle wprowadzony kod i standardowo napis SAFE. Radio było włączone non stop ok 2h i nic.

Proszę o rade

Tomasz

Musi być poprawnie podłączone radio oraz zapłon włączony przez co najmniej 1 godz, ale to zależy ni niektóre muszą być dłużej włączone.

Ja w Symphony po zablokowaniu bez kluczyka w srodku i zaplonu zostawilem na 1h. Przychodze, patrze, a tam safe sie swieci nadal. Juz mnie cos trafialo, mysle sobie wyrwe i wywale. :) Ale nie.:) Nacisnalem tp+rds i sie dalo wprowadzic.

mialem podobny klopot. wlacz radio na noc zamknij auto i do domu. odlaczenie aku nic nie da. jak posci zabezpieczenie radio sie wylaczy. rano bedziesz mial mozliwosc ponownego wprowadzenia kodu. u mnie to trwalo 4 godziny