Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Obudowa filtra kabinowego


bykua4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę pomóżcie mi!!! Ostatnio wymieniłem filterek kabinowy bo był tragiczny - tak zapchany i mokry, że prawie zero nawiewu.

Zauważyłem, że znów nie mam nawiewów i jest cały mokry. Nie jestem pewien ale coś mi się wydaje, że ta obudowa filterka jest niekompletna u mnie bo leci tam woda. Czytałem o jakiejś rynience, że musi być dobrze założona bo inaczej zalewa filterek. Tak już kupiłem auto i do czasu jak nie zaczął się okres deszczowy to było dobrze. Szukałem wszędzie ale są tylko opisy jak wymienić i co odkręcać. Nie znalazłem nigdzie zdjęć bo nie ma - chyba,że źle szukałem, a chodzi mi o to, żeby ktoś wrzucił zdjęcie jak taka obudowa wygląda u mnie bo naprawde coś mi się wydaje, że czegoś u mnie brakuje.

Proszę - pomóżcie !!!

_________________________________________________

audistroboos5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze jak woda leci ci na filtr to mozesz miec wode pod dywanikiem pasażera ,warto było by sprawdzic ;)

http://upload6.postimage.org/330530/photo_hosting.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i pod tym plastykiem(foto wyzej) jest ta rynienka, ktora wylapuje wode, ktora leci po szybie, u mnie tez niestety nie bylo, a o wodzie w aucie dowiedzialem sie jak kladlem przewody do wzmaka, rynienke dokupilem na allegro (auta na czesci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jest możliwość że ten plastik na podszybiu dobrze nie przylega do szyby, te trzy wkręty nie trzymają i woda leci pod plastik. tak było u mojego kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jest możliwość że ten plastik na podszybiu dobrze nie przylega do szyby, te trzy wkręty nie trzymają i woda leci pod plastik. tak było u mojego kolegi.

bzdura, tam woda moze leciec to bez znaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam

Plastik przylega do szyby a woda i tak jest na filtrze. Nie mam pojęcia którędy leci.

Dark79 jak ta rynienka wygląda?? Możesz skołować jakieś zdjęcie?? Szukałem na allegro ale nie ma, ani też na szrotach koło mnie też nie mają akurat żadnej A4 rozbitej. A ja nie mam pod tym plastikiem nic, więc to pewnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jest możliwość że ten plastik na podszybiu dobrze nie przylega do szyby, te trzy wkręty nie trzymają i woda leci pod plastik. tak było u mojego kolegi.

bzdura, tam woda moze leciec to bez znaczenia ;)

poważnie? to sorka za wprowadzenie w błąd. no to kolega chyba dostanie :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jakiejs fotki to bedzie trudno, ale, wydaje mi sie ze gdzies na forum byla instrukcja wymiany filtra, jak sie nie myle to byla instrukcja FILTRONA, i tam byla pokazana ta rynienka, moze chlopaki z ETKA zamieszcza jakis rysuek z ta ryninka, ja do siebie szukalem dobre pare miesiecy ale sie udalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne....

Batolini dzięki bardzo. Popatrzyłem na zdjęcia i tak jak myślełem oraz podpowiadali inni to nie mam tej rynienki pod główną obudową. I dlatego jak jest mocny deszcz to woda leci na filterek. Jeszcze raz dziękuję wszystkim...

Pozdrawiam i to chyba wszystko w tym temacie bo o to mi chodziło.

DZIĘKI

:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...