Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] czy zderzak tylny od B7 avant pasuje do B6 avant?


banczes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bedzie pasowac na 100%, ale jak sie troche poreza tzn troche podocina i zmieni lampy to bedzie pasil jak ta lala :kox: joke

Jak chcesz kupic to ja mam na sprzedanie od B6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez szukam, na przod jest jeden kompletny na allegro ale chora cena, bez grilla gornego 1900zl.

Jakbyscie mieli jakiegos dostawce tego :) to dawajcie znac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez szukam, na przod jest jeden kompletny na allegro ale chora cena, bez grilla gornego 1900zl.

Niby czemu chora cena... sprawdz ceny w ASO.

W cenie promocyjnej mozesz kupic ladnie poklejony, juz nie jeden widzialem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zderzak mozna kupic za 500-600zl nieklejony. Do tego dolna kratka w aso 400zl, ale ostatnio na forum byl ktos kto mial nowa za 200 :) do tego kratki dolne, lewa, prawa po 70zl sztuka w aso i klapki na spryski po 40zl, najgorsze sa halogeny, w aso drogo na allegro tez, ale jakby nie bylo to nie wychodzi 1900zl :)

Powiesz jak tak jest to dlaczego nie kupie? Na razie mam troche innych wydatkow :) ale moze z czasem....

Swoja droga, Ile zaplaciles za zestawik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych cen, ktore podales dolicz koszt halogenow, ktore kosztuja sporo (600-800) i wychodzi Ci praktycznie taka sama cena. Wez pod uwage, ze nikt raczej nie sprzedaje takich zderzakow jak S4/S-line, bo chce sobie zmienic na zwykly... Sprzedaja je handlarze, a tego towaru jest malo - wiec i nie ma co liczyc na swiateczne promocje.

Ja swoj kupilem okazyjnie, udalo mi sie kupic zupelnym fartem /drazac temat poza allegro znalazlem goscia, ktory sprzedaje "tuningowe" zderzaki do Niemiec/ za 1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale moj niestety nie okazal sie idealny. Byl troche klejony na gorze (na szczescie nie widac nic, jak maska jest zamknieta). Na szczescie nie byl zlepiany z 2 czesci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i na taka okazje czekam i ja :)

halogeny na allegro po 300zl (600zl)

chyba pogięło TYPA, ja za nowe w serwisie płaciłem ~ 240 czy 250 zł - chłopaki jedna rada zanim kupicie używkę w "super" cenie przedzwońcie do ASO i zapytajcie o nią... często jest tak że przepłaca się i ma się jeszcze używkę zamiast nówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pogięło TYPA, ja za nowe w serwisie płaciłem ~ 240 czy 250 zł - chłopaki jedna rada zanim kupicie używkę w "super" cenie przedzwońcie do ASO i zapytajcie o nią... często jest tak że przepłaca się i ma się jeszcze używkę zamiast nówki...

racja, ostatnio obserwowałem grille od s4, w aso 260, na allegro goście chcą sprzedać za 400zl. Napisałem im, ze w aso 260zl!! A on na to, to se pan zamów. Ja nie wiem czy ludzie, którzy tym handlują to nie wiedza jakie są ceny. Na dobrą sprawę mógłbym tez to wystawiać na allegro i w razie czego zamawiać w aso (jeszcze 15% zniżki) biznes super :)

to samo, w tam tym tygodniu jestem na szrocie gdzie gość ściąga rożne zderzaki, części all do rożnych aut. Pytam o grill od s4, a on "panie, a po co ja mam to przywozić, jak pan i tak tego nie kupi , za taki grill to z 700zl trzeba zapłacić..." ja na to, ze co w aso 260, a on ze ja "widać, nie na biezaco jestem..."

no de...., już mi sie gadać nie chciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...