-
[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic
jak dla mnie cacy bryka wyczytałem ze masz jaja chłopie ...... wiec pieść swoją niunke i nie zwracaj uwagi na co niektóre komentarze :gwizdanie:
-
[B7 BWT] A4 b7 2.0TQ US - Nareszcie przypłynęła :)
piękna sztuka gratki :th:
-
[B6 AYM] Nowa Fura Bercika
fajna sztuka :th: prawie bliźniak
-
[ALL B6] moja parasolka A4 cabrio, 2,5 tdi
piekna sztuka gratki :th:
-
[B6 AWX] [ALL B6] To moja furmanka A4 2001 TDI sport
ładniutka niunia
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T (190) Quattro S-Line
naprawde piekny sprzęt tylko co w nim wyrezac jak autko takie przepaśne tylko jeździć .... gratki :th:
-
[ALL B6] Diody LED zamiast postojówek
dołączam do poprzednika ...gdzie kupić taki zestawik , jakies info na pw plissssssssss
-
[ALL] Mój synek dziś kończy roczek !!!
wszystkiego najlepszego dla synka mój urwis skończył roczek 26.04
-
[B6 AYM] Po wizycie na chipie
Dzisiaj byłem na wycieczce w Wawce, u kolegi Witka. Pacjent – Audi A4 2.5 TDI AYM 155KM seria. Powód wizyty wiadomy...moc. Efekt choć nie oszałamiający (jak powszechnie wiadomo ciężko się podkręca tą france... limitery i inne dupery ) to zadawalający . Autko wydaje się być lżejsze i zwinniejsze, jest różnica w dolnym zakresie obrotów, lepiej przyspiesza na każdym biegu :th: nie dymi wcale, spalanie też się nie zmieniło, jeszcze większa przyjemność z jazdy teraz szczegóły operacji : seria: 154KM/299,3 Nm po zabiegu: 172KM/330,7Nm ps. dzięki Witek
-
[ALL] pożegnanie
ale sie narobiło ups
-
Interpratacja przepisów RD
przepis mówi wyrażnie : zatrzymanie pojazdu nakazane czerwonym sygnałem powinno nastapić przed linią zatrzymania, a w razie jej braku - przed sygnalizatorem wysyłającym ten sygnał. to samo tyczy sie sygnalizatora S-2 ze strzałką kierunkową
-
[B5 AJM] AJM, XENON, tylko 16''
ładna, ładna :th: koniecznie większy bucik i bedzie gites
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
:slina: :slina: :slina: komentarz zbedny
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Mobil 1 :th:
-
[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)
ładny avancik w super kolorku
banczes
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta