Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] [ALL B6] To moja furmanka A4 2001 TDI sport


Kit

Rekomendowane odpowiedzi

:cool: :cool:Przywiozłem to auto ze szkocji z miasta aberdeen auto jest na angielskich tablicach mieszkam w irlandi w mieście Galway z samochodu jestem zadowolony dobra cena 4000 funtów tym bardziej że funt tak nisko stoi na dzień obecny. Przewoziłem to auto 23 godziny ale warto było jest w idealnym stanie serwis pełny co roku w salonie audi

[/glow]

mediavy9.jpg

mediajpeg6kb4.jpg

mediajpeg4pk7.jpg

mediajpeg5ya9.jpg

To tyle narazie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki stary :) sam jestem zadowolony przesiadłem się z paska też 2001 ale audi jest o klase lepsze

dsc02789xq7.jpg

strasznie dużo fotoradarów w Szkocji mają my slałem że u nas jet dużo ale tam w mały miasteczku na odcinku 5km było ich około 15 :thumbdown:

dsc02821eq3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4000 funtów ...dobra cena :naughty:

A zdarzają sie w takiej cenie tylko z kierownicą nie po barbarzyńsku ? :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki stary :) sam jestem zadowolony przesiadłem się z paska też 2001 ale audi jest o klase lepsze

dsc02789xq7.jpg

strasznie dużo fotoradarów w Szkocji mają my slałem że u nas jet dużo ale tam w mały miasteczku na odcinku 5km było ich około 15 :thumbdown:

dsc02821eq3.jpg

No to ładnie. Na odcinku 15 kilometrów wylicza Ci średnią jak jedziesz za szybko to mandacik. Miód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jest z kierą po drugiej stronie pierwsze dwa dni jest dziwnie ale idzie się szybko przyzwyczaic znowu jak wracam do polski to szukam dzwigni zmiany biegów w drzwiach a raz nawet zdarzyło mi się chwilę pod prąd w polsce jechać :) dopiero okrzyk mojej mamy :shocked: i zjechałem na właściwy pas to tak jest jak sie długo w polsce nie jezdi

Zobacz na strone auto trader czasami się trafi auto z kierą po właściwej stronie kolega ostanio kupił audi TT za dobrą cene dużo naszych rodaków na polskich blachach można kupic nawet od 3000 funtów niezłe auto i przekładkę kiery zrobić w polsce tylko nie wiem jak z homologacją teraz

http://http://www.autotrader.co.uk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka fajna :th: zastanawiam się tylko co ona ma wspólnego z określeniem "Sport"? :mysli:

Się czepiasz, przecia widać jak wół że ma środek s line, a na wyspach moze to sie nazywac Sport, nie sądzisz?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Furka fajna :th: zastanawiam się tylko co ona ma wspólnego z określeniem "Sport"? :mysli:

Się czepiasz, przecia widać jak wół że ma środek s line, a na wyspach moze to sie nazywac Sport, nie sądzisz?? :tongue4:

Się czepiasz , przecia ja nie mieszkam na wyspach i nie wiem jakie tam są oznaczenia więc zapytałem grzecznie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem jak porównać twardość zawieszenia ale to jest dosyć twardę może zawieszenie jest sportowe w porównaniu z innym modelem jest duża różnica ale nie jestem pewny do końca czuje bardziej dołki i górki hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...