Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dusi sie gdy jest zimny


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

W sierpniu bylem w trasie ponad 200 KM, gdy dojechalem, na drugi dzien odpalilem, zaczalem jechac i przy 2 tys zaczelo go dusic, mulic ja mu w gas a on nic, dopiero po jakims czasie lapie, i tak na kilku biegach, jak sie juz rozgrzeje to jest oki, co to moze byc ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze paliwko lipne?

To byla pierwsza rzecz jaka mi przyszla do glowy, tylko ze juz tankowalem po tym kilka razy, mozliwe ze woda zostala i przydusza ?? To co wlac troche denaturatu i zobaczyc jak bedzie ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak dokladnie jest teraz w benzyniakach ale wydaje mi sie ze cos raczej z ukladem wzbogacajacym mieszanke jak jest zimne auto (chodzi mi o takie stare ssanie) moze jakis czujnik sie wysral, podpiac pod vaga jak jest zimny i sie przejechac, moze cos wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę również jak wyżej ze jest za uboga mieszanka, gdzieś w układzie zasilającym jest syf, moja rada taka spróbój przeczyścić wtryski i cały układ za pomocą środka dodawanego do benzyny i nie śmiać mi się tutaj :twisted: bo znam przypadki gdzie to pomogło w 100% zlikwidować usterkę nic nie stracisz próbując no tylko 16zł około, a ci co mówią że to nic nie daje bo było u nich wszystko ok to co ma dać :grin:.

A mam pytanko skąd u ciebie 102 kM :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko skąd u ciebie 102 kM

Z 101 + ja :mrgreen: A tak powaznie to byla taka opcja w profilu to czemu nie skorzystac :razz:

Jak ten "plyn" sie nazywa, na stacjach jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten "plyn" sie nazywa, na stacjach jest ?

Są różne firmy na stacji lub w sklepie motoryzacyjnym znajdziesz bez problemu jakiś specyfik do czyszczenia wtrysków i całego układu paliwowego :wink: a temat tych środków jest na gorąco w tym dziale tytuł XERAMIC ...

Z 101 + ja
dobre hehe a jak teściowa to ze 4 jeszcze dojdą :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

miałem kiedyś tak samo ale dopiero po kilku dniowym postoju. Ostatnio właśnie przeczyściłem wtryski i cały układ, odpalając dzisiaj po nocnym postoju problemu nie zaobserwowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalej koniecznie to 16 zł napewno nie zaszkodzi ja zalałem firmy WINNY"S i jutro jadę 1000 km do German więc sprawdzimy to cudeńko ja tak profilaktycznie bo u mnie jest all OK :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzisiaj cos mnie podkusilo zeby filtr zobaczyc powietrza, troche byl zasyfiony, wyczyscilem go i objawy ustapily .... ;) Zobaczymy czy to wina filtra ... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...