Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BFB] 1.52 v napięcie pierwszej sondy lambda !!!!!!!!! - problem rozwiązany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie

zakres pracy 1-1.9 v blok pomiarowy (04) grupa 033

o co kaman?? z tego co wiem powinna oscylowac w okoloicy 0.7 v

podmieniłem na używke i to samo

druga jest nowa i pracuje ok około 0.4-0.6 v

pomocy w temacie

Opublikowano

Nie które auta tak mają, u mnie oscyluje od 0,6V-1,5V i wszystko jest OK.

Opublikowano

która sonda podaje takie parametry, przed czy za katem ????

jezeli druga to kat zdechł

jeżeli przednia to termostat lub czujnik wody

duzo pali sieczki ?

Opublikowano
  • Autor

pierwsza. napiecie nie spada poniżej 1v. pali około 16l na 100 km !!!!!!!!!!!!!!

2 jest nowa i pięknie oscyluje wręcz wzorowo 0.4-0.6v

czujka cieczy sprawdzana na vagu i wydaje sie ok :mysli: małe różnice ze wskażnikiem około 10 st zawyża.

termostat raczej dobry nie ma problemów z grzaniem. po odpaleniu momentalnie sie kabina nagrzewa. ale to nie wyznacznik

czujke wymieniałem rok temu ale zapakowałem jakiś zamiennik. devastation tu dałeś mi do myślenia. podpinałem druga sonde i jest bardzo podobnie napięcie 1.52-1.54 na wolnych praktycznie stoi. po ostrej przygazówce dochodzi do 1.3-1.1v

poniżej dorzucam filmik z przebiegu pracy sondy

wkur...... mnie już to a wacha ponad 5 zł !!!!!!!!!!!

Opublikowano

czyli masz do sprawdzenia:

czujnik, termostat, świece, cewki, przepływkę no i sam katalizator

nie miałes przypadkiem tam grzebane lub wycinane ???

Opublikowano
  • Autor

chwilowo miałem wsadzonego down pipa ale z powrotem wrócił kat więc myśle że ok. dałeś mi do myślenia z tym czujnikiem bo miałem podobne objawy rok temu... :mysli: zaczyna mnie także zastanawiać przepływka

czyli troche roboty z tym bedzie. pobawie sie troche z logami

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!temat rozszyfrowany !!!!!!!!!!!!!!!!

1 sonda zarówno w 1.8 t po 2001 roku jak i 2.0 (alt) mają zamontowane przed katalizatorem sondy szerokopasmowe 5 przewodowe w których optymalna praca to właśnie 1.5-1.6v (być może ze w tfsi jest podobnie)

dia2thickbox1.jpg

lambdy 4 lub mniej przewodowe są wąskopasmowe gdzie napięcie dochodzi do 1v :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.