Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] wyłączyło się radio


Rekomendowane odpowiedzi

kezsotrab

nie mam rozkladu bezpiecznikow

no ale co, sprawdziłeś wszystkie czy przez to że nie masz rozkładu to Ci się nie chciało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm. :audi: Wczoraj nagle zgaslo mi radio i juz sie nie wlaczylo. :( sprawdzilem bezpiecznik w radiu 10 byl dobry, maze spalil sie ten w samochodzie?? nie mam rozkladu bezpiecznikow, ktos ma jakis pomysl co moglo sie stac??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,7319.0.html

leń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie sprawdzilem wszystkich, bo juz pozno bylo ale dzisiaj bede musial, a w samochodzie jaki moze siedziec na radio 10, 15??[br]Dopisany: 15 Grudzień 2007, 09:27 _________________________________________________Dzieki :) :> juz widze hehe :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że do bezpiecznik. Wyjmij radio i sprawdź czy do kostki dochodzi napięcie, jeśli nie to może wina bezpiecznika lub kabel się przetarł albo gdzieś się urwał z wtyczki itp., jeśli dochodzi napięcie to wina radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :). Panowie to jednak wcale nie bezpiecznik :confused4:. Po prostu radio co jakis odstemp czasu poprostu wylacza sie i juz go nie mozna wlaczyc :(. Do niedawna mialem wstawione radyjko z skody dokladniej z octavii ale zachcialo sie czegos lepszego. wstawilem sony i od tej pory co jakis czas odcina mu zasilanie :blink:. ktos spotkal sie z tym??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Skodzie Octavi 99 TDI kuzyna miał ori radio CD kupione z allegro i płytka drukowana była odkształcona (najprawdopodobniej po upadku radia na nią) i wyłączała się coraz częściej. coraz częściej aż w końcu się nie włączyła... :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...