Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Malowanie Zaciskow Co i Jak!


kwdiil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich fanow Audi A4

Mam dylemat odnosnie malowania zaciskow...

Czym malowac jedni pisza ze Hammeritem drudzy Motipem do zaciskow?

Pendzelkiem czy w sprayu?

Jeszcze odnosnie koloru,Auto mam w kolorze czerownym i na taki sam kolor chce pomalowac zaciski chociaz zastanawiam sie nad zoltym tez ladnie wyglada...

Jaka jest wasza opinia co do tych farb i koloru?

Pozdrawiam kwdiil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczyściłem zaciski za szlifierce ile się dało potem uświergoliłem zwykłą czarną farbą w sprayu, ze dwa lata się trzymało, nie było rewelacji ale koszt zamknął się w 10zł. Jak pomalujesz na czerwono w moim odczuciu trochę wieś :gwizdanie: już nie wspomnie o malowaniu bębnów z tyłu na jaskrawy kolor :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony to nie jest wieś kolego każdy ma swoje gusta i trzeba o tym pamiętać :tongue4: ja osobiście malował będe na czerwono bądz żółto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem że w moim odczuciu.Każdy maluje sobie jak chce:) Ale czerwone bębny kolą mnie w oczy strasznie :naughty: Oczyść dobrze odtłuść i wal Motipem. Powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pomalowałem Hammeritem oczywiscie czarny kolorek. Nanoszenie pedzelik wyczysciłem tylko z nalotu zwykła szczotka druciana i troszkie przetarlem benzyna ekstrakcyjna i sie trzyma ta farba jest przeciez na rdze wiec po co czyscic tak dokladnie i do nakładania pedzlem. Przy hammeraicie roznica na takiej powierzchni jak zaciski jest niewidoczna czy malujemy natryskowo czy pedzlem.Pedzlem nawet lepiej bo dokładniej wcieramy farbe w powierzchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...